Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Про бібліотеку

Notice: Undefined offset: 1 in /home/biblioch/biblio-child.dp.ua/www/templates/dd_schoolsfun_48/library/Artx/Content/Item.php on line 68

Малкович Іван "Золотий павучок"

Йозеф Чапек "Про те, як пан Чапек писав різдвяні історії"

"Дванадцять місяців"

Ганс Христіан Андерсен "Ялинка"

#МіжнароднийДеньДружби

Еліна Заржицька "Як дружба допомогла кабану і катчці від мисливця врятуватися"

Девід Вольямс "Малий мільярдер"

Ансамбль ветеранів «Горобинка» Дніпровського міського терцентру виконує пісню «Маленький вальс». Музика, вірші, фортепіано – Олена Швець-Васіна.

Ульріх Маска "Зайченя Стриб шукає друзів"

"Заспівай із друзями пісеньку".
Музика, вірші, виконання, фортепіано - Олена Швець-Васіна.

Астрид Линдгрен «Карлсон, который живёт на крыше»

Галина Вдовиченко "Мишкові миши"

Йозеф Чапек "Оповідання про песика й кицю"

Валько "По слідах велетня"

Чапек Йозеф "Оповідання про песика й кицю, як вони разом господарювали та ще багато про що: Про те, як песик і киця гралися в театр і що було на Миколая"

Екологічний огляд літератури

Віталія Савченко «Поспішай обережно»

Ліза Мак К'ю "Кролик Тишко". Ч. 3

Роксолана Тимяк-Лончина "Мене звати Лада. А тебе?". Ч. 3.

Джон Батлер «Поки ти спиш…»

«Історії про тварин: Барвисте пір’я»

"Голосні читання з Їжачком-Книговичком" Ліза Мак-К'ю "Кролик Тишко". Ч. 1.

"Голосні читання з Їжачком-Книговичком" Ліза Мак-К'ю "Кролик Тишко" Ч. 2.

"Історії про тварин : Лука для молока та меду"

Роксоляна Тимяк -Лончина "Мене звати Лада. А тебе?" Ч.1.

Роксоляна Тимяк -Лончина "Мене звати Лада. А тебе?" Ч.2.

Роксоляна Тимяк -Лончина "Мене звати Лада. А тебе?" Ч. 3

Бет Шошен "Завжди разом"

Мультимедійна презентація для молодшого шкільного віку / комп. верстку набір та оформ. підгот. Л.В.Тараненко, О.Б.Буц, О.Л. Орлова, А.Ю. Король; відпов. за вип. О. О. Прокопович-Ткаченко. – Д.: КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей», 2019. – 32 с.
Люди, щоб жити між собою по справедливості, дружно і без образ, придумали такі правила - закони, знання яких допоможе захищати свої інтереси, правильно оцінювати інформацію про все, що відбувається і реагувати на протиправні дії, знати як вести себе в складній ситуації.
Права дитини – це певні можливості, що надаються вам, дітям, для того, щоб жити і дорослішати. Інакше кажучи те, що ви можете робити і в чому вам не можуть відмовити, щоб повноцінно жити. Але не слід забувати, що в кожного з вас ще є й певні обов’язки. Тож не забувайте їх дотримуватися щодня.

3D тур!

Нові книги

Статистика сайту

Сьогодні 6

Вчора 34

За неділю 6

За місяць 606

Всього 606

Currently are 15 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2021 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.