Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Get Adobe Flash player

Notice: Undefined offset: 1 in /home/biblioch/biblio-child.dp.ua/www/templates/dd_schoolsfun_48/library/Artx/Content/Item.php on line 68

#ДоДняЗахистуДітей #письменники_та_діти

"Діти у мистецтві"

Попко Максим, учень СЗШ № 147, 3 Д клас м. Дніпро.
Еліна Заржицька «Як козак у морського царя служив»

Бутирін Матвій, учень КЗО НВК 71, 4Арх клас.
Петро Осадчук "З тобою"

Попова Поліна, учениця 9 класу школи №115 м. Дніпро
Рутківський Володимир «Джури: характерники»

Лялькова вистава за оповіданням Тетяни Череп-Пероганич "Книга ростить людину"

Мультфільм за казкою Еліни Заржицької «Як черепаха Наталка Старий Дуб врятувала»

Баленко Єгор учень 5 класу школи №4 м. Кам’янське
Олена Ляшенко «Як сом бачив сон»

Поліна Дзюзюра, учениця 4 класу ЗОШ №20 м. Кам’янське
Марія Дружко «Казка»

Михайло Массон, учень 4 класу ЗОШ №20 м. Кам’янське
Микола Миколаєнко «А би дров не наламати»

Гузєєва, Н "Жила собі дівчинка: День народження Борчика"
Читає завідувач відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Світлична А. В.

Мультфільм за казкою Еліни Заржицької "Про кабанчика"

Презентація книги "Родзинки" (вибрані фрагменти музичних вистав) Валентини Фалькової. Артисти авторського дитячого музичного театру "Надія" ДДМШ №3 виконують "Пісню Пані Ритмики" зі спектаклю Валентини Фалькової "Музичний бал" за сценарієм Олени Швець-Васіної. Концертмейстер - Ірина Єгерєва.

Ритмічно все повинне залюбки рости –
І квіти, і, звичайно, діти.
А хто кульгає, шкандибає у житті –
Не знає, де йому подітись.

Вивчайте ритміку, крокуйте з нею в світ!
Рух – запорука від інфаркту.
Здоров’я буде, навіть, і на схилі літ,
Як не залишитеся поза такту!

Мультфільм за казкою Еліни Заржицької «Як вуж намагався гадюкою стати»

Людмила Левченко "Літній дощ".
Читає Бубир Катерина, КЗО НВК № 71, 4Арх клас, м. Дніпро

Будєнков Свєтозар, учень 2 класу, гімназії №6, м. Кам'янське

Шматко Софія, 1 клас, гімназія №6, м. Кам'янське

Образок Олексій, учень 5 класу Іскрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівський район Кіровоградської області. Керівник Захарчук Марина Миколаївна

Шматко Софія, 1 клас, гімназія №6, м. Кам'янське

Пілянська Анастасія, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №4 ім. А. С. Макаренка", 1-Б клас, м. Кам'янське.

Слабченко Ростислав, гімназія №6,2 клас, м. Кам’янське

Надія Красоткіна "День вишиванки"

Кліп родини Чорних до Дня Вишиванки.

Баланко Єгор, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №4 ім. А. С. Макаренка", 5 клас, м. Кам'янське

Канава Іван, гімназія № 6, 2 клас, м. Кам’янське

Надія Красоткіна "Вишиванки"

Вірши Інни Іщук і Володимира Рутковського
Читають юні актори театру "Балаганчик" ДМШ №13

Збаранська Маргарита, гімназія №6,2 клас, м. Кам’янське

Демашова Анна, учениця 1 класу гімназії №6 м. Кам'янське

#Слуханнядляукраїнськоїмалечі
#Твоятерриторіяказки
"Як Кармалюк дістав грощі"
Читає провідний бібліотекар відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Монська Т. В.

3D тур!

Нові книги

Вхід на сайт

Copyright © 2020 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.