Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Про бібліотеку

Заняття 1. "Чарівні слова"
Ви бажаєте, щоб Ваша дитина із задоволенням вивчала українську мову?
Вам хочеться, щоб Ваша дитина вільно розмовляла українською мовою?
В нашій бібліотеці розпочинає роботу розмовний клуб "Яскрава українська" ...
Керівник клубу провідний бібліотекар відділу довідково – бібліографічного та інформаційного обслуговування Орлова О. Л.

Запрошуємо вас на друге заняття розмовного клубу "Яскрава українська".

Трете заняття розмовного клубу «Яскрава українська»

"Яскрава українська". Заняття 4.
У занятті використан мультфільм "Лепетуни: сніданок".
Керівник розмовного клубу провідний бібліотекар відділу довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування Орлова О. Л.

Заняття 5. "Сміливі люди – козаки"

Розмовний клуб «Яскрава українська: домашне завдання»

Заняття 6: «Вперше у бібліотеці»

Розмовний клуб "Яскрава українська" 7 заняття. “Порівнялочки”

8 заняття. "Правила безпеки вдома і на вулиці"

9 заняття. "Літо-літечко в приказках, скоромовках, віршах"

Заняття 10. "Канікули" Керівник клубу провідний бібліотекар відділу довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговуваня Орлова О. Л.

3D тур!

Нові книги

VCNT - Visitorcounter

Сьогодні 35

Вчора 39

За неділю 35

За місяць 762

Всього 930

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2020 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.