Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Про бібліотеку

"Святий Миколай" Керівник клубу провідний бібліотекар відділу довідково – бібліографічного та інформаційного обслуговування Орлова О. Л.

Заняття 1. "Чарівні слова"
Ви бажаєте, щоб Ваша дитина із задоволенням вивчала українську мову?
Вам хочеться, щоб Ваша дитина вільно розмовляла українською мовою?
В нашій бібліотеці розпочинає роботу розмовний клуб "Яскрава українська" ...

Запрошуємо вас на друге заняття розмовного клубу "Яскрава українська".

Трете заняття розмовного клубу «Яскрава українська»

"Яскрава українська". Заняття 4.
У занятті використан мультфільм "Лепетуни: сніданок".
Керівник розмовного клубу провідний бібліотекар відділу довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування Орлова О. Л.

Заняття 5. "Сміливі люди – козаки"

Розмовний клуб «Яскрава українська: домашне завдання»

Заняття 6: «Вперше у бібліотеці»

Розмовний клуб "Яскрава українська" 7 заняття. “Порівнялочки”

8 заняття. "Правила безпеки вдома і на вулиці"

9 заняття. "Літо-літечко в приказках, скоромовках, віршах"

Заняття 10. "Канікули" Керівник клубу провідний бібліотекар відділу довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговуваня Орлова О. Л.

"Яскрава українська". Заняття 13. " Мовні солодощі"

3D тур!

Нові книги

Статистика сайту

Сьогодні 4

Вчора 34

За неділю 4

За місяць 604

Всього 604

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2021 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.