Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Про бібліотеку

Мультимедійна презентація для молодшого шкільного віку / комп. верстку набір та оформ. підгот. Л.В.Тараненко, О.Б.Буц, О.Л. Орлова, А.Ю. Король; відпов. за вип. О. О. Прокопович-Ткаченко. – Д.: КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей», 2019. – 32 с.
Люди, щоб жити між собою по справедливості, дружно і без образ, придумали такі правила - закони, знання яких допоможе захищати свої інтереси, правильно оцінювати інформацію про все, що відбувається і реагувати на протиправні дії, знати як вести себе в складній ситуації.
Права дитини – це певні можливості, що надаються вам, дітям, для того, щоб жити і дорослішати. Інакше кажучи те, що ви можете робити і в чому вам не можуть відмовити, щоб повноцінно жити. Але не слід забувати, що в кожного з вас ще є й певні обов’язки. Тож не забувайте їх дотримуватися щодня.

3D тур!

Нові книги

VCNT - Visitorcounter

Сьогодні 12

Вчора 62

За неділю 302

За місяць 239

Всього 3337

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2020 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.