facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Райдужне книжкове літо

Літо в бібліотеці розпочалося, як завжди, 1 червня – Міжнародним днем захисту дітей. Для читачів було багато цікавинок! Гостями свята стали читачі зі шкільного літнього табору СШ №67 та чарівна дитяча письменниця Еліна Заржицька. Діти разом з автором інсценували уривки її творів.

У відділі дошкільників та учнів 1-4-х класів відбулось багато цікавих зустрічей протягом цього спекотного літа!

В перший день літа читачів зустрічали герої із улюблених книжок – Мері Поппінс, дівчинка Женя, Пеппі Довгапанчоха. Разом з ними та Казковою феєю діти відправилися у космічну подорож Книжковим Всесвітом, яка продовжувалась протягом наступних зустрічей. Мандрівники відвідали сузір’я Казкових героїв, Чарівників, Фантастики і Пригод, Чомучок, Мультфільмів та багато інших не менш цікавих місць.

До бібліотеки завітало багато нових читачів, які уперше прийшли на гостини до книгозбірні. Для початківців бібліотекарі проводили посвяту в читачі «Про дівчинку Катю, яка не любила читати» та «Вибори у Книжковому Королівстві». На цих заходах діти дізнавалися про правила користування з книгою, бібліотекою.

Не забували ми й про дошкільнят, які відвідують дитячий садочок – для них бібліотекарі запровадили програму «Обережні казки для дітей». На цих заходах діти дізналися, як себе поводити на природі, які рослини їстівні, а які отруйні; як треба поводитися, щоб не виникла пожежа.

Протягом усього літа працював книжковий АRТ - майданчик «Вчити пізнавати-вчити творити» та літня Biblio-ART- майстерня «Світи майстрів», де кожен бажаючий міг на вибір щось створити своїми руками.

Завдяки літературній експедиції «Навколосвітня регата» читачі разом з капітаном Врунгелем та його командою відправилися у регату, протягом якої вони багато дізналися про морську справу і різноманітні країни.

Foto 1 654x491

 

   У відділі мистецтв в дні літніх канікул проходила велика кількість масових заходів для користувачів бібліотеки. Фахівці відділу відвідали дитячі садки та пришкільні табори відпочинку.

 
Вересень рясніє святом

          В рамках соціокультурного партнерства бібліотеки є співпраця із Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соборного району. Напередодні Дня знань, в святковій залі бібліотеки, відбулась зустріч із маленькими школярами за темою першого уроку «МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА». Фахівці бібліотеки привітали дітей з початком нового навчального року і запросили до зустрічі з цікавами книгами.

          Спільний захід приніс задоволення маленьким читачам та гостям бібліотеки. Присутні одержали подарунки до ДНЯ 1 ВЕРЕСНЯ від адміністрації Соборної районної у м. Дніпро раді.

                                       Вийміть іграшки із ранців

                                       Ви сьогодні без вагань.

                                       А біжіть до школи вранці,

                                       Здобувати світло знань!

SAM 0415 654x490

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 45
Joomla inotur Finland