facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Першокласники з СШ №6 завітали до бібліотеки

В перший день весни першокласники з СШ №6 завітали до бібліотеки. Дітей зустрічала Фея-Книгочея, Королева Книга, Червона Шапочка та дівчинка Катя, яка завдяки дитячому піклуванню нарешті полюбила книжки та стала розумною та слухняною дівчинкою.

Фея-Книгочея приготувала багато сюрпризів для дорогоцінних читачів. Це екскурсія «До бібліотеки завітай – гарну книжку почитай», перегляд чудових бібліотечних книжок-іграшок, вистава «Про дівчинку Катю, яка не любила читати».

Родзинкою і чудовим фіналом зустрічі стала презентація нетрадиційного фетрового посібника «Їстівна абетка», яку провели співробітники відділу довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування.

1

2

3

4

5

6

 

 
Музичний калейдоскоп

У відділі мистецтв відбулось чергове заняття музичної вітальні «Музика і ти» спільно зі студентами та викладачами Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки. Тема зустрічі «Музичний калейдоскоп».

Ведучі заходу, Полякова Олександра та Пушкарь Віолета розповіли присутнім про музичні інструменти за допомогою яких, ніби в калейдоскопі, змінювались різножанрові музичні твори. Звучали домра, фортепіано, віолончель, аккордеон. А вокалістка Ксенія Леонова виконала дві українські народні пісні «Гуцулочка» та «На бережку у ставка».

Присутніми на заході були дорослі та діти читачі-учні 4-Бкл. СШ №67. Від слухачів звучали слова вдячності за позитивні емоції, радість, професійність виконання прекрасних музичних шедеврів.

1

2

3

4

5

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 83
Joomla inotur Finland