facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
День народження незалежної України

         День Незалежності України - дух величної української історії, наше сьогодення, незламна віра в краще майбутнє нашої країни поєднані у цьому святі нашого народу Для юних читачів фахівці бібліотеки підготували ряд заходів: інформаційну годину «Розкажу про тебе, Україно!», гру-вікторину «Я і Україна», хвилинку творчості «Я малюю Україну». Всі присутні разом здійснили літературно – творчу експедицію «Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра», познайомили з літературою з книжкової виставки «Україно моя, Україно!». А на найменших читачів чекала прем'єра лялькової вистави, сюжетом якої є казка про Україну – «Марійка – українка» (автор - бібліотекар молодшого відділу обслуговування Ю.С. Крючкова).

Наприкінці заходу діти намалювали малюнки, де відобразили красу України, на згадку про зустріч сплели жовто – блакитні браслети.

SAM 0315 633x475

SAM 0383 633x474

SAM 0347 633x475

 
Обережні казки для дітей

Обережні казки для дітей

Діти – найбільш незахищена частина населення. Соціальні проблеми сучасності особливо впливають на дітей і ставлять перед нами ряд проблем. Важливо не тільки оберігати дитину від небезпеки, але й готувати її до зустрічі з можливими небезпеками, прищеплювати навички безпечної поведінки у житті. Реалізація цих задач спирається на ігрову, пізнавальну, пошукову та інші види діяльності.

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей почав роботу над втіленням нового проекту з основ безпеки життєдіяльності «Обережні казки для дітей». Програма розроблена для читачів дошкільного віку. Малята з ДНЗ № 14 вже переглянули лялькові вистави «Ягод и грибов не счесть, но не все их можно есть» про правила безпечної поведінки у лісі та «Казка про Вуглинку та Жаринку», що знайомить дітей з протипожежною безпекою.

Бібліотекар Грек Д. В. познайомила дітлахів з «Чарівною валізкою безпеки». Використовуючи ляльок, фотоматеріали та кольорові ілюстрації були проведені голосні читання книжок Л. Толстого «Пожарные собаки» і В. Катаєва «Дудочка и кувшинчик». В ігровій формі діти дізнавалися про правила безпечної поведінки в лісі та вдома, а допомагали їм у цьому лялькові герої: розумний Лікар Пілюлькін, невгамовні Вовчик та Мишенятко та пожежник Дядечко Лелека.

Ще так багато нових знань, відкриттів та повчальник казок чекає на малюків у рамках програми «Обережні казки для дітей».

Kollaj Oberejn 642x482

 

 
Острів Дитинства на планеті Земля

1 червня у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це не тільки один з найрадісніших і улюблених свят для дітлахів, але й нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини.

Фахівці бібліотеки підготували для читачів багато цікавинок! Гостями свята стали читачі зі шкільного літнього табору СШ №67. Діти дізналися про історію свята, із задоволенням слухали цікаві твори дніпропетровської дитячої письменниці Еліни Заржицької. Діти разом з автором інсценували уривки з книг «Заєць та чарівний барабан», «Про маленького метелика», «Як козак у морського царя служив».

Літні канікули - це завжди довгоочікуване свято для дітей.

А День захисту дітей - початок низки цікавих і пізнавальних заходів в нашій бібліотеці!

P1070128 648x486

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 45
Joomla inotur Finland