facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
«Різдвяна казка»

Тетяна Пероганич

 

«Різдвяна казка». Купуйте і читайте!

 

P1220421Різдво – це найбільше свято в усьому християнському світі, день, коли народжується маленький Ісусик, який символізує надію для усього людства. І цією надією хочуть поділитися з допитливою читацькою аудиторією талановиті українські письменники, аби зігріти всіх у ці зимові дні і подарувати казку.

З опису: «У збірці на вас чекають дев’ять чарівних історій, які трапилися в ніч перед Різдвом. І ти, любий друже, теж маєш повірити у диво і, заплющивши очі, загадати найпотаємніше бажання. У кожного воно своє, але є й спільне бажання для всіх українців усього світу – наша перемога над ворогом, аби швидше в Україні запанував мир і наші захисники повернулися додому.

До книги увійшли твори Тимура Литовченка, Еліни Заржицької (автор і упорядник) Оксани Радушинської, Євгенії Пирог, Оксани Маковець, Наталі Савчук, Тетяни Череп-Пероганич, Віталії Савченко, Ольги Рєпіної.

Ця електронна книжка, як і дві попередні – «Подарунки від святого Миколая» та «Новорічна казка», бере участь в благочинній акції, за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО».

Так що упорядники й письменники-співавтори щиро дякують усім, хто її придбає для своїх малюків, та бажають і дорослим і малим різдвяних свят!

Книгу «Різдвяна казка» від видавництва «Кассіопея» купуйте і читайте також: https://play.google.com.

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Следующая > Последняя >>

Страница 53 из 69
Joomla inotur Finland