facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Місце зустрічі – бібліотека

Місце зустрічі – бібліотека

 

         Незвичний захід відбувся в обласній бібліотеці для дітей. На зустріч з читачами завітала письменниця зі Львова – Христина Лукащук, авторка книги «Казка про Майдан», яка адресована найменшим читачам. Бібліотекарі організували зустріч з читачами своєї книгозбірні та запросили до скайп-спілкування читачів Дніпродзержинської міської бібліотеки для дітей та Межівської районної бібліотеки для дітей. Одночасно спілкувалися читачі трьох бібліотек – обласної, міської, районної. В рамках заходу був проведений майстер-клас по створенню літературного твору – казки або оповідання. Читачі з віддалених від обласного центру бібліотек задавали питання, презентували свої твори та раділи, коли їх хвалила письменниця. Всі учасники отримали шорт-листівки з автографом письменниці. Читачі обласної – особисто, а читачі віддалених бібліотек по електронній пошті.

 

SAM 0093 648x486

 

 

Довідково:

         В фонді Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей Ви можете взяти та прочитати твір Христини Лукащук:

Лукащук, Х. Казка про Майдан /Христина Лукащук: худож. Х.Лукащук.-Л.: Видавництво Старого Лева, 2014.-22с.:іл.

та розглянути малюнки художниці Христини Лукащук на сторінках книжки:

Цілик, І. Таке цікаве життя /Ірина Цілик: худож. Х.Лукащук.-Л.: Видавництво Старого Лева, 2015.-44с.:іл.

 
Дніпропетровська черепаха Наталка

Дніпропетровська черепаха Наталка може стати улюбленим мультгероєм українських дітей

 

Добра, справедлива, розумна та працьовита черепаха Наталка, яку полюбили дітлахи Дніпропетровщини, виходить в люди. Авторка однойменної казки для дітей Еліна Заржицька бере участь у конкурсі на створення національного мультероя. Черепаха Наталка повинна стати в один ряд із французькою Свинкою Пеппою, американською Олівією, британським Гарі Поттером та фінськими мумі-тролями. Вже сьогодні можна віддати свій голос та наблизити мультгероя Дніпропетровщини до перемоги.

Дитяча письменниця Дніпропетровщини Еліна Заржицька візьме участь у всеукраїнському проекті «Книголав». Її казковий персонаж черепаха Наталка претендує на звання найкращого казкового героя, який стане прикладом для української малечі. Якщо черепашка переможе, про неї видадуть нову дитячу книжку, комп’ютерну гру та мультфільм.

Героїня казкової повісті Наталка має чудовий характер: вона добра, справедлива, розумна, гостинна, працьовита, весела і скромна. Все це виявляється не на словах, а на ділі. Наталка щиро всім допомагає, і тому в неї багато друзів. У легкій ненав’язливій формі казкова героїня пояснює малюкам, як поводитись у простих щоденних ситуаціях, розповідає про нові міста, природу, тварин та птахів.

Учасник шоу «Маленькі гіганти» Микита Білецький та Катруся, донька ведучої Марічки Падалко, що увійшли до зіркового дитячого журі, вже визнали казку про черепаху Наталку однією з кращих.

Віддати свій голос і підтримати нашу землячку та її героїню можна на сайті організаторів.

За три тижні, що триває прийом ідей, організатори познайомилися з більш ніж 300 казковими героями, 100 із яких вже допущені до глядацького голосування.

Проголосувати за найкращого мультгероя можна вже сьогодні. Паралельно з глядацьким голосуванням свої оцінки буде присуджувати журі. А вже 29 лютого за середнім балом обох голосувань організатори назвуть 10 фіналістів, котрі отримають поради журі для доопрацювання робіт. Остаточний переможець буде визначений 11 березня. Про найкращого казкового героя видадуть книгу, створять гру та знімуть мультфільм.

Мультфільм про черепаху Наталку можна переглянути вже сьогодні. Його зняли вихованців навчально-реабілітаційного центру «Надія», що у Кривому Розу. 4 серії мультфільму – за посиланнями на youtube:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hJZBZ-mm1IE

 

https://www.youtube.com/watch?v=PReo2R9-8CY

 

https://www.youtube.com/watch?v=JwRrO5bPwME

 

https://www.youtube.com/watch?v=ftB3q3h27Rw

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Следующая > Последняя >>

Страница 55 из 83
Joomla inotur Finland