facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Новорічні казки для справжніх героїв

Марина Громова

 

Новорічні казки для справжніх героїв

 

1806mНаближається Новий рік. Яким він буде для нашої країни? наших дітей та онуків?

Але ж... У новорічну ніч часто трапляються різні дива – можна зустріти інопланетян і навіть потоваришувати із ними, побачити справжнього Діда Мороза та Снігуроньку, заприятелювати з Домовичком, Сніговичком, тваринами, які вміють розмовляти або й з розумною сніжинкою; і ще багато інших неймовірних пригод може трапитися з вами в цю чарівну ніч. Про ці та інші надзвичайні історії написали для вас в цій книзі чудові українські письменники з різних куточків України та далекого зарубіжжя. Ця книга – збірник казок та оповідань «Новорічна казка».

До книги увійшли твори Наталі Дев’ятко, Еліни Заржицької, Любові Відути, Валентини Попелюшки, Галини Максимів, Сергія Гридіна, Ольги Рєпіної, Любові Сердунич, Оксани Маковець, Марини Павленко, Тетяни Череп-Пероганич, Віталії Савченко, Тали Владмирової, Олени Лань, Володимира Вакуленка-К, Галини Жубіль-Книш, Лариси Омельченко.

А упорядкувала їх – за допомогою головного редактора видавництва "КАССІОПЕЯ сузір'я українських книжок" Ніни Слюсаренко – співавтор збірника письменниця Еліна Заржицька (м. Дніпропетровськ).

Добрі й талановиті люди зібрались, аби стала дійсністю казка, аби замість хмар нашій любій країні світило сонечко, аби герої були не казковими, а найсправжнішими.

Що мається на увазі?

Та хіба наші солдати, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО не є справжніми героями? А їх перемоги іноді схожі на справжню казку...

Тільки, щоб герої мали змогу виборювати для нас мир і спокій, треба всією громадою їм допомогти. От і вирішили письменники, що ця електронна книжка візьме участь в благочинній акції, і за її допомоги вони назбирають гроші для наших солдат.

Знайти книжку дуже просто – ось за цим посиланням:

http://store.kassiopeya.com/product_info.php?language=ua&;products_id=1403

Так що щиро дякують усім, хто придбає її для своїх малюків і веселих вам новорічних свят!

 
«Різдвяна казка»

Тетяна Пероганич

 

«Різдвяна казка». Купуйте і читайте!

 

P1220421Різдво – це найбільше свято в усьому християнському світі, день, коли народжується маленький Ісусик, який символізує надію для усього людства. І цією надією хочуть поділитися з допитливою читацькою аудиторією талановиті українські письменники, аби зігріти всіх у ці зимові дні і подарувати казку.

З опису: «У збірці на вас чекають дев’ять чарівних історій, які трапилися в ніч перед Різдвом. І ти, любий друже, теж маєш повірити у диво і, заплющивши очі, загадати найпотаємніше бажання. У кожного воно своє, але є й спільне бажання для всіх українців усього світу – наша перемога над ворогом, аби швидше в Україні запанував мир і наші захисники повернулися додому.

До книги увійшли твори Тимура Литовченка, Еліни Заржицької (автор і упорядник) Оксани Радушинської, Євгенії Пирог, Оксани Маковець, Наталі Савчук, Тетяни Череп-Пероганич, Віталії Савченко, Ольги Рєпіної.

Ця електронна книжка, як і дві попередні – «Подарунки від святого Миколая» та «Новорічна казка», бере участь в благочинній акції, за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО».

Так що упорядники й письменники-співавтори щиро дякують усім, хто її придбає для своїх малюків, та бажають і дорослим і малим різдвяних свят!

Книгу «Різдвяна казка» від видавництва «Кассіопея» купуйте і читайте також: https://play.google.com.

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Следующая > Последняя >>

Страница 55 из 72
Joomla inotur Finland