facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
#СТОП_БУЛІНГ

Фахівці Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей разом з представником Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області завітали до Дніпровського ліцею інформаційних технологій, де провели з ліцеїстами цікавий інтерактивний діалог з питань протидії булінгу.

Школярі дізнались про особливості правової кваліфікації наслідків дитячої агресії. Яка відповідальність настає за тілесні ушкодження різних видів, яким чином здійснюється профілактика завдання моральної шкоди постраждалим від булінгу та чи можливо розпізнати на ранніх проявах цього ганебного явища жертву та агресора? – такі питання були розкриті під час зустрічей із підлітками.

01

02

03

 
СВІТ ПРОФЕСІЙ

У світі існує безліч професій. Як же зорієнтуватися се­ред цієї кількості? Як знайти серед тисяч ту єдину, яка стане справою всього життя?

На допомогу учням другого класу СЗШ № 6 міста Дніпра прийшли бібліотекарі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей, запросивши їх на ярмарок професій.

Діти разом з бібліотекарями познайомилися з багатьма професіями, за допомогою проектів учні розповіли про професії своїх батьків. А переглянувши мультфільм «Ким бути» вони розповіли про свої майбутні професії.

 

4

5

6

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 71
Joomla inotur Finland