facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Нова зустріч у клубі «Жирафчик»

«Жирафчик» знову приїхав на зустріч з маленькими читачами до СЗШ № 6 м. Дніпра. Сьогодні він привіз нову казку за мотивами казки Маршака С. Я. «Глупый мышонок», акторами були самі діти, і хоч не всі з них знали цю казку, але вони чудово інсценували її.

А ще ми із задоволенням збільшили родину нашого «Жирафчика», зробивши для нього з паперу маленьких жирафчиків, які діти узяли з собою додому на згадку про нашу зустріч.

1

2

3

 

 
«Моє серденько»

Невгамовна малеча знову зібралась на творчо-розвиваюче заняття клубу «Моє серденько». Кожна наша зустріч завжди дивовижна і особлива.

Багато практичних рекомендацій батьки отримали від психолога Панченко В. М. , прослуховуючи консультацію «Терапевтична роль віршів Маршака».

Вдало пройшов майстер-клас по виготовленню чарівної Диво-Пташки. Ця 3D- іграшка скоро потрапить у родини наших маленьких читачів, бо діти завжди хочуть показати їх ще й бабусям, дідусям, татусям.

Настає чарівна мить – діти переглядають лялькову виставу «Сказка о глупом мышонке».

Переповнені емоціями, з гарною Диво-пташкою в долоньках маленькі читачі виконують запальні танці на «Baby dance», граються у «Куточку творчості», допомагають батькам вибирати книжки для читання вдома.

Наші улюблені непосидючі малюки!

Наступна зустріч відбудеться 14.11.2018 р.

      Приходьте, будемо чекати!

6

 
Подорож «Книжковим Всесвітом»

До бібліотеки завітали читачі школи №79 м. Дніпро. Їх зустріла Книга і не марнуючи часу відправила всіх у чарівну подорож «Книжковим Всесвітом».

На своєму шляху діти познайомилися з багатьма письменниками, змогли розгадати космічні мапи і дістатися до найзагадковіших куточків Книжкового Всесвіту.

5

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 71
Joomla inotur Finland