facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Захід до Всеукраїнського дня бібліотек

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей вирішила приготувати подарунки для своїх юних читачів і вирушила до них з «гостинцями».

Першими на гостину до Книжкової Феї завітали учні Комунального закладу освіти «Навчально-реабілітаційний центр «Горлиця».

Дітям не лише вдалося знайти шлях до Книжкового Королівства, а ще й розповісти про деяких його мешканців.

Наступним подарунком стала презентація нової книги «Реальність Барґеста» у навчально-виховному об’єднанні технічного профілю №79, яку представила автор Аліна Штефан.

Письменниця зацікавила читачів цікавими уривками зі своєї книги, розповіла, як вона починала писати цю історію, звідки взяла своїх головних героїв.

Відкрила секрет про те, скільки часу проходить від ідеї до випуску книги.

Наприкінці зустрічі всі учасники взяли участь у автограф-сесії!

Попереду в нас ще багато подарунків!

Приходьте до бібліотеки, буде цікаво!

1

2

3

4

 
Серце віддане дітям : до 100 – річчя від дня народження Василя Сухомлинського

Обласна бібліотека для дітей підготувала для батьків та дітей заходи з вивчення творчої спадщини видатного педагога Василя Сухомлинського. Психолог Вікторія Панченко підготувала лекцію на тему : «Роки дитинства – це насамперед виховання серця» .

Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів розробили книжкову виставку «Стежками любові і добра» , провели голосні читання та лялькову виставу «Заплющені очі» по творах Василя Сухомлинського.

Батьки отримали корисні поради психолога ,мали можливість подивитись на себе збоку та врахували власні помилки у виховані дітей.

Діти доторкнулися до чудових, повчальним казок Василя Олександровича.

1

2

3

4

 

 
«Бібліотеки Дніпропетровщини запрошують на побачення»

У День міста Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей взяла участь в презентації – бенефісі «Бібліотеки Дніпропетровщини запрошують на побачення», який проходив у міському парку ім. Лазаря Глоби. Працівники бібліотеки підготували низку інтелектуальних та розважальних заходів для юних городян міста: open- air «Розважайся, вчись, читай» з арт – майстернею та ігровою програмою «Грайлики – читайлики».

Дуже добре сприйняли відвідувачі бібліомікс "Бібліотека ароматів", який підготував відділ довідково-бібліографічного та довідкового обслуговування бібліотеки, краєзнавчий пінг - понг "Відоме і невідомеPRO Dnipro" з відділом обслуговування користувачів 5 - 9 класів, майстер - клас з орігами "Барвистий сюрприз" відділу мистецтв. Молодші відвідувачі парку з задоволенням переглянули лялькову виставу, малювали, складали пазли, бавилися мильними бульбашками.

Бібліотекарі перетворились на казкових героїв та рекламували нові книги для дітей і пропонували відвідати бібліотеку. Було весело та гамірно. Свято вдалося!

 

2-bibliomix

3-ping-pong

4-master-clas

5-lalkovui-teatr

6-maluvanya

7-pazle

8-bulbaski

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 67
Joomla inotur Finland