facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Всеукраїнський тиждень дитячого читання - 2018

Тиждень дитячого читання відкрито!

         Гарним початком Тижня стала святкова презентація «Книжкова веселка від А до Я: 29 кольорів професій», під час якої читачі познайомились з унікальним виданням «Абетка професій».

1252271

         Ініціаторами його створення стали дніпровські письменниці Еліна Заржицька і Ольга Рєпіна, які були присутні на заході. Також серед гостей були автори оповідань про професії Володимир Кильченський, Людмила Сердюковська, Лариса Омельченко. Серед запрошених були юні художники, які проілюстрували книгу. Всі вони навчаються у клубі «Веселка» КЗ «Міський дитячо-молодіжний центр» (керівник – Ніна Онасенко).

         Читачі були у захваті від цікавого заходу, який став справжньою «Книжковою веселкою».

1252273

 
Зустріч з автором

15 березня у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів відбулась зустріч з відомим краєзнавцем, автором книги «Сім чудес Дніпропетровщини» Іриною Станіславівною Голуб. На заході читачі-учні 5-х класів сш №50 прослухали розповідь про історію написання книги та із захопленням відкрили для себе надзвичайні дива нашого краю. Цікавий та невимушений діалог з автором був сповнений любові до рідної землі , повагою до історичних пам'яток та до людей, що їх створили.

1238605

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 60
Joomla inotur Finland