facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
«Книга єднає Україну»

В Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей продовжується реалізація проекту «Книга єднає Україну». Так, для читачів – учнів 4 класу ЗОШ № 35 відбулась скайп-зустріч з Віталією Савченко «Розкажу тобі я казку…».

Діти мали унікальну можливість поспілкуватися з письменницею з Івано-Франківська Віталією Савченко. Маленькі читачі старанно готувалися до скайп-зустрічі: читали казки пані Віталії та малювали ілюстрації до них.

Багато читацьких «смаколиків» було підготовлено для малечі: розповідь про те, як стати письменником, невеличка арт-майстерня, лялькова вистава «Жадібні ведмежата» за мотивами казки нашої гості, інтегроване читання нової казки від пані Віталії. Також письменниця відповіла на всі питання, що хвилювали учнів, та побажала дітям не боятися експериментувати, розкривати свій талант і багато читати. Завершили чудову зустріч групове фото з автором, подарункові шорт-листи і книги з автографом Віталії Савченко.

Foto 1 639x479

 

Зустріч з чудовим дитячим письменником Володимиром Рутківським в режимі on-line захопила юних шанувальників його творчості. Трилогія «Джури» сповнена героїзму, історичної правди, справжньої людянності, стала top - книгою для читачів 6-Б класу СШ № 91.

Безліч питань від читачів, адресованих письменникові, створили атмосферу довіри і взаєморозуміння, відчуття, що улюблений автор знаходиться поруч, в нашому залі.

З взаємними побажаннями щастя, успіху і нових зустрічей закінчилося on-line спілкування.

 foto 3 639x233

foto 4 639x426

 
День української писемності та мови

[«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова,ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування»

Панас Мирний

День української писемності та мови відзначають 9 листопада в день вшанування пам’яті Нестора-літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

До бібліотеки в цей день завітали читачі-учні першого класу ЗОШ №35. Діти відчули себе поліглотами,вітаючись різними мовами, а також дізнались цікаві факти про рідну мову.

9 listopada 644x483

 
УКРАЇНСЬКА МОЯ РІДНА МОВО, В КОЖНІМ СЛОВІ ТВОЇМ - ЦІЛИЙ СВІТ

Українська мова – одна із давніх мов слов’янських народів східної Європи. Читачі - учні СШ №121 та гімназії №3 з розповіді фахівців бібліотеки дізналися про те, що Богдан Хмельницький розмовляв на українській мові і використовував її при особистих переговорах з правителями інших країн, що повинно було засвідчувати його самодостатність як державного діяча.

   Розмовляли з дітьми і на тему культури мови. Якщо у людини обмежений словниковий запас, невиразна мова, це засвідчує про малий світогляд, низький рівень моральності. Щоб гарно говорити, треба якомога краще знати скарби своєї мови і щедро ними користуватися.

 

…Мово - ти прекрасна, наче пісня,

Як калина пишна край води,

Наче сонце, що з-за хмари вийшло,

Щоб промінням напоїть сади.

 

Я тобою розмовляю гордо,

Сію, наче зерно по ріллі.

Ти - основа нашого народу,

Ти - частина рідної землі.

                                        Н. Лебідь

IMG-3-V 644x477

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 52
Joomla inotur Finland