facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Кращий читацький відгук на книги про Велику Вітчизняну війну

Дорогі друзі, юні читачі!

Обласна бібліотека для дітей пропонує вам прийняти участь в обласному заочному конкурсі «Кращий читацький відгук на книги про Велику Вітчизняну війну» -

«Війна пройшла по долям …»

                 Конкурс присвячується 70 –річчю визволення нашої рідної України від німецько – фашистських загарбників. У вивченні історії та збереженні пам’яті про ті страшні роки велику роль відіграють книги і бібліотеки. Тому ми пропонуємо вам звернутися до найближчої бібліотеки вашого міста чи селища, знайти там цікаву, на ваш погляд, книгу про події Великої Вітчизняної війни, прочитати її та написати свій відгук на неї. Він може бути у вигляді твору, есе, розповіді, малюнку або в іншій цікавій формі. Просимо вас підійти творчо, нестандартно (оригінально), до написання відгуку.

             Обов’язково просимо вказати на яку книгу ви пишете свій відгук (автор, назва, рік видання та у фонді якої бібліотеки ви знайшли цю книгу, або, можливо, вона із вашої домашньої бібліотеки і з нею пов’язана якась цікава історія).

Інформація для бібліотекаря:

Просимо Вас надсилати роботи (не більше 2-х) від кожного району чи міста до 01.09.2014 року на адресу обласної бібліотеки для дітей.

До кожної роботи додається інформація про учасника конкурсу (прізвище, ім’я, по – батькові, рік народження, школа, клас, домашня адреса, телефон та коротка довідка бібліотекаря про учасника).

Підведення підсумків конкурсу відбудеться у жовтні 2014 року, про що буде додатково повідомлено.

  


Довідки за телефонами:            46 - 12 - 96, 46 - 12 - 15.

 
<< Первая < Предыдущая 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Следующая > Последняя >>

Страница 75 из 83
Joomla inotur Finland