facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
«СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ: від ідеї до сьогодення»

Сто років тому – 22 січня 1919 року, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Республіки.

   Цій події була присвячена зустріч зі студентами Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є. О. Патона. За допомогою слайд-презентації присутні дізналися про історичні події, завдяки яким було зроблено перший крок до об’єднання етнічних українських земель в єдину державу.

1

 
Клуб гармонійного розвитку "Білий лелека"

Відгомоніли веселі зимові свята і клуб гармонійного розвитку "Білий лелека" знову гостинно відчинив свої двері для відвідувачів.

Фея-Книгочея радо зустріла маленьких читачів у ошатних залах бібліотеки і запропонувала подивитись повчальну історію про дівчинку Катрусю, яка не любила читати книжки. Діти радо поринули у світ казки. Спілкування з Червоною Шапочкою, трьома поросятами та Бабою Ягою. Маленькі читачі завзято переконували Фею-Книгочею, що їй нічого не залишилося, як зняти чари з перевихованої Катрусі.

Веселою ватагою діти майстрували Сніговичка у майстерні "Hand-made - для маленьких дітей", поки батьки слухали консультацію психолога Панченко В. М. "Дитина-маніпулятор".

Діти дуже уважно перегортали сторінки нових книжок, що надійшли до читальної зали. Після цікавого огляду, який провела провідний бібліотекар Монська Т. В. Читачі спілкувались з бібліотекарем і дійшли висновку, що кожна нова книжка ̶ коштовна перлина у морі бібліотечних книг.

Зустріч завершилась веселими та гучними танцями. На цей раз майстер-клас "Baby-dance" провела чарівна бібліотекар Чорна І. І.

З новими книжками, враженнями, з новим настроєм відвідувачі пішли додому, мріючи знову завітати на заняття клубу "Білий лелека" 17.02.2019 р.

Ми завжди чекаємо на Вас!

1

2

3

 
"МОЄ СЕРДЕНЬКО"

Перша зустріч після новорічних свят у клубі "Моє серденько" розпочалась у затишній залі, де малеча зустрілася з героями "Снігової казки".

Чарівна Снігуронька, Ведмедик, Сніговик бавились з дітьми у сніжки, співали пісень та розважалися пальчиковою грою "Сніжиночка".

Цікава лекція психолога Панченко Вікторія Миколаївна "Коли діти маніпулюють вами" викликала щиру зацікавленість та безліч питань до фахівця.

Поки батьки слухали цікаву лекцію, діти "зліпили" чудову Снігову Бабу.

Новий Рік розпочався! Вітаємо вас з новими цікавими зустрічами у клубі.

1

2

3

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 80
Joomla inotur Finland