facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Найкращий читач України - 2017

В Міжнародний день дитячої книги, 2 квітня, в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2017», в якому прийняли участь 47 кращих читачів-учнів 6-7 класів переможців районних та міських турів.

SAM 0414 648x432

         Метою конкурсу є підвищення рівня культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання, розвитку комунікативних навичок, критичного мислення, кращої соціалізації і самореалізації завдяки читанню. Для участі в цьому конкурсі, на 1-му та 2-му етапі, діти перезентували свою улюблену книгу. В районах та містах було обрано по 2 найкращих читача, при визначенні яких до уваги бралась постійна читацька активність дітей та виступ з розповіддю про свою улюблену книгу, яка не входить до шкільної програми.

         За умовами конкурсу, на обласному рівні, кожен учасник розповідав про будь-яку книжку із свого читацького щоденника, на вибір журі.    Переможцями обрано:

ü Попову Поліну – ученицю 6 класу ЗОШ № 115, м.Дніпро.

ü Міщенко Софію – ученицю 7 класу Знаменівської ЗОШ, Новомосковсь-кого району.

SAM 0449 648x486

         Ці діти будуть представляти Дніпропетровську область на фестивалі дитячого читання «Книгоманія», який відбудеться 1-3 червня у м.Львові.

Дніпропетровщина приймає участь в конкурсі з 2005 року. За цей час подорож до Львова на «Книгоманію» здійснили 24 найкращих читача з міст: Вільногірськ, Дніпро, Марганець, Тернівка, Синельникове, Кривий Ріг, Жовті Води, Новомосковськ, районів: Верхньодніпровського, Новомосковського, Криворізького, Царичанського, Васильківського, Криничанського.

 
Еще статьи...
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 45
Joomla inotur Finland