facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Райдужне книжкове літо

Літо в бібліотеці розпочалося, як завжди, 1 червня – Міжнародним днем захисту дітей. Для читачів було багато цікавинок! Гостями свята стали читачі зі шкільного літнього табору СШ №67 та чарівна дитяча письменниця Еліна Заржицька. Діти разом з автором інсценували уривки її творів.

У відділі дошкільників та учнів 1-4-х класів відбулось багато цікавих зустрічей протягом цього спекотного літа!

В перший день літа читачів зустрічали герої із улюблених книжок – Мері Поппінс, дівчинка Женя, Пеппі Довгапанчоха. Разом з ними та Казковою феєю діти відправилися у космічну подорож Книжковим Всесвітом, яка продовжувалась протягом наступних зустрічей. Мандрівники відвідали сузір’я Казкових героїв, Чарівників, Фантастики і Пригод, Чомучок, Мультфільмів та багато інших не менш цікавих місць.

До бібліотеки завітало багато нових читачів, які уперше прийшли на гостини до книгозбірні. Для початківців бібліотекарі проводили посвяту в читачі «Про дівчинку Катю, яка не любила читати» та «Вибори у Книжковому Королівстві». На цих заходах діти дізнавалися про правила користування з книгою, бібліотекою.

Не забували ми й про дошкільнят, які відвідують дитячий садочок – для них бібліотекарі запровадили програму «Обережні казки для дітей». На цих заходах діти дізналися, як себе поводити на природі, які рослини їстівні, а які отруйні; як треба поводитися, щоб не виникла пожежа.

Протягом усього літа працював книжковий АRТ - майданчик «Вчити пізнавати-вчити творити» та літня Biblio-ART- майстерня «Світи майстрів», де кожен бажаючий міг на вибір щось створити своїми руками.

Завдяки літературній експедиції «Навколосвітня регата» читачі разом з капітаном Врунгелем та його командою відправилися у регату, протягом якої вони багато дізналися про морську справу і різноманітні країни.

Foto 1 654x491

 

   У відділі мистецтв в дні літніх канікул проходила велика кількість масових заходів для користувачів бібліотеки. Фахівці відділу відвідали дитячі садки та пришкільні табори відпочинку.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 49
Joomla inotur Finland