facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
ЧУДЕСА, ЯК СНІГ, УСЮДИ…

            Новий рік, Різдво, зимові канікули - це пора безтурботного і веселого відпочинку для дітей. В цей час в бібліотеці завжди цікаво і кожен читач знайде заняття до душі. З великою фантазією і вигадкою до організації заходів під час зимового відпочинку дітей підійшли фахівці бібліотеки.

Бібліотекарі відділу читачів - учнів 5-9 класів подбали про те, щоб юні відвідувачі не нудьгували на зимових канікулах: майстер – класи, вікторини, зустрічі – все було спрямовано на творчу самореалізацію дітей та забезпечення їх відпочинку. Гра – вікторина «За кришталевими лаштунками зими» захопила читачів СЗШ №10, які змагалися в знаннях, зимових колядках, танцях.

FOTO 1 648x486

За допомогою «Калейдоскопу новорічних свят» діти познайомилися зі святковими мелодіями, традиціями, культурою, що супроводжують Новий рік та Різдво в Європейських країнах.

FOTO 2 648x486

Відділ мистецтв за Новим роком відсвяткував Різдво Христове - "Різдво! Різдво! Народження Ісуса" . З цим святом пов'язані унікальні українські традиції: коляда, вертеп - які супроводжуються подарунками та гарним настроєм! А по переду ще Водохреща!..

foto3 648x458

Теплі і добрі зустрічі в дитячій бібліотеці залишать в серці кожної дитини частинку радості і щастя. Діти отримали позитивні емоції та зарядилися на весь рік гарним настроєм!

 
ОЙ, ХТО, ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ

З особливою любов’ю та нетерпінням чекали діти перше новорічне диво - День святого Миколая Чудотворця.

В бібліотеку на це свято, 19 грудня, були запрошені діти

від двох до дванадцяти років

з батьками, які знаходяться під опікою Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соборного району.

          Бібліотекарі подарували дітям тепло своїх сердець, атмосферу розваг, пісень та святкову лялькову виставу.

SAM 2748 636x477

Родзинку святу додали поздоровлення від наших гостей, фахівців Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. П. Мирного, які були присутні в залі. Наприкінці свята завітав святий Миколай, який разом з працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не залишив маленьких гостей без солодких подарунків.

SAM 2786 636x424

Бажаємо усім читачам та їх родинам веселих свят,

щастя, миру і злагоди!

SAM 2770 636x477

У День Святого Миколая на урочистому заході в НБУ для дітей наша бібліотека отримала нагороду. Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей стала переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу бібліотек для дітей у номінації "Краєзнавча діяльність бібліотек".Проект мав назву "Краєзнавча бібліографія як джерело патріотичних ідей виховання в умовах дитячої бібліотеки".

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 58
Joomla inotur Finland