facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Відвідини СШ №6

Осінь впевнено крокує Дніпром, тому актуальною темою залишається обережність.

Фахівці відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4-х класів, з програмою «Обережні казки для дітей», відвідали СШ №6 м. Дніпра та показали першокласникам лялькову виставу «Ягід та грибів багато та не всі їх можна рвати».

На завершення зустрічі бібліотекарі в ігровій формі перевірили засвоєну інформацію про правила поведінки з грибами та ягодами, запропонували тематичні розмальовки на згадку.

schooll6

 
Клуб «Білий лелека»

В рамках клубу гармонійного розвитку «Білий лелека» відбулися голосні читання «Згадуємо літо на книжкових островах». Бібліотекарі та батьки по черзі натхненно читали дітям українські народні казки, оповідання В. Сухомлинського, обговорювали прочитане.

 З задоволенням діти переглянули лялькову виставу «Казка №1» «Ягод и грибов не счесть.» Тепер клуб працює за програмою «Обережні казки для дітей» із циклу «БЖД», і кожного разу малеча буде знайомитись з правилами безпечної поведінки.

Психолог Панченко В.М. продовжила консультацію на тему «Бібліотерапія». ЇЇ поради, як завжди , батьки сприймали з великою цікавістю та повагою.

В майстерні « Hand-made для маленьких дітей » діти виговотовили аплікації « Золоті дерева» та задоволені побігли до танц-класу, який цього разу провела бібліотечна красуня Чорна І.І.

Наступна зустріч 21.10.2018

biluy leleka

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 71
Joomla inotur Finland