facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Вересень рясніє святом

          В рамках соціокультурного партнерства бібліотеки є співпраця із Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соборного району. Напередодні Дня знань, в святковій залі бібліотеки, відбулась зустріч із маленькими школярами за темою першого уроку «МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА». Фахівці бібліотеки привітали дітей з початком нового навчального року і запросили до зустрічі з цікавами книгами.

          Спільний захід приніс задоволення маленьким читачам та гостям бібліотеки. Присутні одержали подарунки до ДНЯ 1 ВЕРЕСНЯ від адміністрації Соборної районної у м. Дніпро раді.

                                       Вийміть іграшки із ранців

                                       Ви сьогодні без вагань.

                                       А біжіть до школи вранці,

                                       Здобувати світло знань!

SAM 0415 654x490

 
День народження незалежної України

         День Незалежності України - дух величної української історії, наше сьогодення, незламна віра в краще майбутнє нашої країни поєднані у цьому святі нашого народу Для юних читачів фахівці бібліотеки підготували ряд заходів: інформаційну годину «Розкажу про тебе, Україно!», гру-вікторину «Я і Україна», хвилинку творчості «Я малюю Україну». Всі присутні разом здійснили літературно – творчу експедицію «Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра», познайомили з літературою з книжкової виставки «Україно моя, Україно!». А на найменших читачів чекала прем'єра лялькової вистави, сюжетом якої є казка про Україну – «Марійка – українка» (автор - бібліотекар молодшого відділу обслуговування Ю.С. Крючкова).

Наприкінці заходу діти намалювали малюнки, де відобразили красу України, на згадку про зустріч сплели жовто – блакитні браслети.

SAM 0315 633x475

SAM 0383 633x474

SAM 0347 633x475

 
Обережні казки для дітей

Обережні казки для дітей

Діти – найбільш незахищена частина населення. Соціальні проблеми сучасності особливо впливають на дітей і ставлять перед нами ряд проблем. Важливо не тільки оберігати дитину від небезпеки, але й готувати її до зустрічі з можливими небезпеками, прищеплювати навички безпечної поведінки у житті. Реалізація цих задач спирається на ігрову, пізнавальну, пошукову та інші види діяльності.

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей почав роботу над втіленням нового проекту з основ безпеки життєдіяльності «Обережні казки для дітей». Програма розроблена для читачів дошкільного віку. Малята з ДНЗ № 14 вже переглянули лялькові вистави «Ягод и грибов не счесть, но не все их можно есть» про правила безпечної поведінки у лісі та «Казка про Вуглинку та Жаринку», що знайомить дітей з протипожежною безпекою.

Бібліотекар Грек Д. В. познайомила дітлахів з «Чарівною валізкою безпеки». Використовуючи ляльок, фотоматеріали та кольорові ілюстрації були проведені голосні читання книжок Л. Толстого «Пожарные собаки» і В. Катаєва «Дудочка и кувшинчик». В ігровій формі діти дізнавалися про правила безпечної поведінки в лісі та вдома, а допомагали їм у цьому лялькові герої: розумний Лікар Пілюлькін, невгамовні Вовчик та Мишенятко та пожежник Дядечко Лелека.

Ще так багато нових знань, відкриттів та повчальник казок чекає на малюків у рамках програми «Обережні казки для дітей».

Kollaj Oberejn 642x482

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 49
Joomla inotur Finland