facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Вишиванка – генетичний код нації

В цікаву етно-подорож «Чарівний світ української вишиванки» відправились читачі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. Захід присвячено святкуванню Дня вишиванки і адресовано всім тим, хто любить неньку-Україну, кому дорогі прадідівські традиції.

До загадкової Країни вишиванок діти «дісталися» на Диво-рушничкові. Вони зустрілися з Берегинею – праслав’янською богинею, познайомилися з історією виникнення вишиванки, читачі з задоволенням переглянули лялькові вистави «Життєдайні хрестики», «Вишиваночка для Іваночка», «Виший, кохана, сорочку…». Діти дізнались, що означають візерунки та барви вишиванок, переглянувши змістовні і колоритні відео-матеріали.

За кожну вірну відповідь у конкурсі-вікторині «Україна – моя земля» діти отримували різнокольорові фішки-квіточки, якими потім прикрашали незвичайну чарівну вишиванку.

Українські вишиванки, гаптовані сонцем і щедрою українською душею, сяють радістю і червоними кетягами калини.

Na sayt 630x473

 
Ми пам’ятаємо!

Зустрічаючи 72 весну з Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні в стінах бібліотеки відбувся урок мужності

«В серцях і книгах пам’ять про весну»,

в якому активну участь прийняли читачі - учні 8 класу СШ № 91.

У програмі заходу пролунали музичні композиції, пісні та вірші, присвячені подіям воєнних днів: все це - у виконанні юних талантів – читачів бібліотеки.

SAM 0799 639x479

Головна мета заходу – вшанування безсмертної пам’яті ветеранів війни та виховання патріотичного духу і любові до рідної землі.

SAM 0807 639x479

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 39
Joomla inotur Finland