facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Анонс заходів бібліотеки у Березні 2018

1221053

 
День рідної мови

«Рідна мово моя пелюсткова, ти у серці народу живеш»

            Доля кожного народу органічно сплетена з долею його мови. Зберігають і плекають рідну мову справжні українці. На зустріч з читачами – учнями Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій завітала Леся Степовичка – поетеса, перекладач, прозаїк.

1214714

Чарівниця слова - пані Леся з її багатобарвною, мелодійною, яскравою мовою показала дітям все багатство і неповторність рідної української мови.

1214715

 
Карнавал у Венеції

Шоу-дефіле

 

Одним із найбільш яскравих, веселих, костюмованих заходів було шоу – дефіле «Карнавал у Венеції», яке організували і провели фахівці відділу мистецтв для читачів-учнів 2-В класу СШ №67.

До заходу оформлена тематична виставка: «Венеція - місто-музей» (Туристичний центр Європи XVIII ст.), з використанням елементів карнавальних костюмів (маски, шляпи, парасольки з французького мережива та ін.).

Діти із задоволенням   слухали розповідь про   незвичайне місто на воді, його видатні пам’ятки архітектури: Палаццо дожів, міст Ріальто, площу Святого Марка та собор з однойменною назвою.

Читачі були справжніми учасниками традиційного костюмованого свята італійців – Венеціанського карнавалу.

Феєрія відбувалась протягом всього свята. Особливими розвагами для дітей були гра з тріщалками, фейєрверк з серпантину та конфетті.

1214708

Під час заходу звучали видатні композиції з репертуару скрипічного квартету Bond «Fuego» та Bond « Victory» та цікаві відео-сюжети.

1214709

В кінці карнавалу ведуча запросила дітей на « Менует» І.С.Баха та Л.Боккеріні, які раніше танцювали знатні особи у венеціанських палацах.

1214712

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 52
Joomla inotur Finland