facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Білий лелека

Бібліотечний простір-сфера взаємодії трьох суб’єктів: дитини, бібліотекаря, та середовища, в якому вони співіснують. В нашій бібліотеці передбачені різні розвиваючі осередки, відповідно до видів діяльності маленьких читачів, що відвідують клуб гармонійного розвитку «Білий лелека».

Презентацію «Українські народні традиції. Масляна» діти переглянули в «Літературній вітальні». В ігровому осередку «Дитячий розвивайко» наші гості передивлялись тактильні, звукові та панорамні книжки, бавились конструкторами та іграшками. У «Куточку творчості» малювали власні «шедеври», складали мозаїку та пазли, розмальовували картинки.

Читання уголос- це улюблений момент спілкування дітей з бібліотекарем. Книжку У. Старка «Закоханий Сплет», яку запропонувала для прослуховування «Чарівна рожева валізка», малята слухали, зручно примостившись на «Казковій ковдрочці». В цей час батьки спілкувалися з улюбленим психологом Панченко В.М., обговорюючи актуальну тему про дитячі сновидіння.

Голосною та веселою музикою танцпол «Dans Baby» закружляв талановитих дітей у запальних танцях та хороводах, якими вони запрошували весну і сонечко на гостини. Юні читачі виготовили у творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» 3-Д квіти у вазонах.

Для повноцінного розумового та емоційного розвитку дитини, потрібна саме бібліотека з її предметно- розвивальним середовищем. Робота клубу «Білий лелека» націлена саме на гармонійний розвиток особистості.

Наступна зустріч відбудеться 21.04.19

Приходьте, буде весело!

 

 1

2

3

4

5

 
Моє серденько

Про що мріють батьки, коли приводять малечу до родинного клубу сімейного читання «Моє серденько»? Саме про те, що за допомогою читання, книги, бібліотекаря їхні діти стануть розумними та успішними.

Ми покроково вибудовуємо систему роботи, що дає змогу плавно залучити батьків до спільної діяльності, спрямованої на розвиток дітей.

І цього разу чарівна Весна зустріла маленьких читачів у стінах книгозбірні, показала дітям захоплюючу лялькову виставу «Ріпка» та ознайомила з новими книжковими надходженнями.

Діти завзято працювали у творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей», де виготовляли весняні квіточки в 3-D форматі.

         Батьки слухали консультацію психолога Панченко В.М. «Дитячі страхи. Методи подолання».

Рухливі танці та веселий весняний хоровод «Сонечко, сонечко, заглянь у віконечко» завершили зустріч у клубі і додали завзяття та веселощів.

Задоволені діти з книжками у рученятах почимчикували додому.

До нових зустрічей, любі!

Наступна відбудеться 10.04.2019 о 10:30.

 1

2

3

4

5

6

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 83
Joomla inotur Finland