facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
Обережні казки для дітей

Обережні казки для дітей

Діти – найбільш незахищена частина населення. Соціальні проблеми сучасності особливо впливають на дітей і ставлять перед нами ряд проблем. Важливо не тільки оберігати дитину від небезпеки, але й готувати її до зустрічі з можливими небезпеками, прищеплювати навички безпечної поведінки у житті. Реалізація цих задач спирається на ігрову, пізнавальну, пошукову та інші види діяльності.

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей почав роботу над втіленням нового проекту з основ безпеки життєдіяльності «Обережні казки для дітей». Програма розроблена для читачів дошкільного віку. Малята з ДНЗ № 14 вже переглянули лялькові вистави «Ягод и грибов не счесть, но не все их можно есть» про правила безпечної поведінки у лісі та «Казка про Вуглинку та Жаринку», що знайомить дітей з протипожежною безпекою.

Бібліотекар Грек Д. В. познайомила дітлахів з «Чарівною валізкою безпеки». Використовуючи ляльок, фотоматеріали та кольорові ілюстрації були проведені голосні читання книжок Л. Толстого «Пожарные собаки» і В. Катаєва «Дудочка и кувшинчик». В ігровій формі діти дізнавалися про правила безпечної поведінки в лісі та вдома, а допомагали їм у цьому лялькові герої: розумний Лікар Пілюлькін, невгамовні Вовчик та Мишенятко та пожежник Дядечко Лелека.

Ще так багато нових знань, відкриттів та повчальник казок чекає на малюків у рамках програми «Обережні казки для дітей».

Kollaj Oberejn 642x482

 

 
Острів Дитинства на планеті Земля

1 червня у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це не тільки один з найрадісніших і улюблених свят для дітлахів, але й нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини.

Фахівці бібліотеки підготували для читачів багато цікавинок! Гостями свята стали читачі зі шкільного літнього табору СШ №67. Діти дізналися про історію свята, із задоволенням слухали цікаві твори дніпропетровської дитячої письменниці Еліни Заржицької. Діти разом з автором інсценували уривки з книг «Заєць та чарівний барабан», «Про маленького метелика», «Як козак у морського царя служив».

Літні канікули - це завжди довгоочікуване свято для дітей.

А День захисту дітей - початок низки цікавих і пізнавальних заходів в нашій бібліотеці!

P1070128 648x486

 
«Книга єднає Україну»

Відбулась чергова зустріч в рамках проекту «Книга єднає Україну».

Вона пройшла у форматі скап-спілкування з чеською письменницею, українського походження Оленою Лань.

Юні читачі завжди з нетерпінням чекають на зустріч з сучасними письменниками, а тим більше з письменницею, яка презентує свою першу книгу. Ця книга за досить короткий час набула популярності і у Чехії, і в Україні. Завдяки дивовижним пригодам хлопчика Ніка та бурдебача Матвія діти дізналися про дивовижний світ чарівного лісу. Познайомилися з мавками, лісовиками, перевертнями, домовиками, русалками, водяним та багатьма іншими мешканцями чарівного світу.

Співробітники бібліотеки презентували лялькову виставу за мотивами книги, що надало можливість дітям уявити героїв.

Читачі під час зустрічі намалювали портрети головних героїв та продемонстрували їх письменниці.

На пам’ять про зустріч було зроблено фото, а діти отримали шорт-лист з інформацією про письменницю.

Prezentatsiya Microsoft Office PowerPoint 642x482

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 42
Joomla inotur Finland