facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей
«Від Різдва до Водохреща»

Напередодні святого Водохреща, останнього свята різдвяно - новорічного циклу у відділі мистецтв обласної бібліотеки для дітей відбулось музичне свято «Від Різдва до Водохреща».      

Фахівці бібліотеки: Федусь Т.М. та Салатенко Ж.Л. розповіли гостям про всі різдвяні свята, та їх традиції. На заході присутніми були  читачі – учні 2-В кл. СШ №67 та дорослі: мами, тата, дідусі та бабусі.

SAM 3219 654x491

     З великою концертно – різдвяною   програмою завітали до книгозбірні учні Дніпропетровської дитячої музичної школи № 1: хор «Благо», вокальний ансамбль «Воскресіння», дует бандуристів, ансамбль домристів «Музики», вокальний ансамбль «Співаночки» та інші виконавці і їх педагоги: Воєводіна В. В., Третяк М.О., Гіль Т.В., Панахіда Н.І., Євстратенко Б.В., Бровко О.М., Бровко А.С., Лєгостаєва Х.О., Аксьоненко Н.Ю.,Власенко М.І.,Мачутська І.В.,Павлова М.П.

SAM 3232 654x491

         В залі панувала святкова атмосфера українського свята зі співами, музичними хвилинками  та  радістю на  обличчях присутніх.

SAM 3193 654x491

         Як і годиться в Україні колядникам, щедрувальникам, посипальникам на завершення свята – в’язочки бубликів та цукерки на щастя, на здоров’я на Новий рік, щоб було краще ніж торік.

 
ЧУДЕСА, ЯК СНІГ, УСЮДИ…

            Новий рік, Різдво, зимові канікули - це пора безтурботного і веселого відпочинку для дітей. В цей час в бібліотеці завжди цікаво і кожен читач знайде заняття до душі. З великою фантазією і вигадкою до організації заходів під час зимового відпочинку дітей підійшли фахівці бібліотеки.

Бібліотекарі відділу читачів - учнів 5-9 класів подбали про те, щоб юні відвідувачі не нудьгували на зимових канікулах: майстер – класи, вікторини, зустрічі – все було спрямовано на творчу самореалізацію дітей та забезпечення їх відпочинку. Гра – вікторина «За кришталевими лаштунками зими» захопила читачів СЗШ №10, які змагалися в знаннях, зимових колядках, танцях.

FOTO 1 648x486

За допомогою «Калейдоскопу новорічних свят» діти познайомилися зі святковими мелодіями, традиціями, культурою, що супроводжують Новий рік та Різдво в Європейських країнах.

FOTO 2 648x486

Відділ мистецтв за Новим роком відсвяткував Різдво Христове - "Різдво! Різдво! Народження Ісуса" . З цим святом пов'язані унікальні українські традиції: коляда, вертеп - які супроводжуються подарунками та гарним настроєм! А по переду ще Водохреща!..

foto3 648x458

Теплі і добрі зустрічі в дитячій бібліотеці залишать в серці кожної дитини частинку радості і щастя. Діти отримали позитивні емоції та зарядилися на весь рік гарним настроєм!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 52
Joomla inotur Finland