facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Моє серденько


Моє серденько

Клуб «Моє серденько»

У дружньому колі учасників родинного клубу сімейного читання «Моє серденько» лине чарівна музика і діти разом з батьками занурюються у чудовий світ бібліотечної казки.

Маленькі читачі разом з героями лялькової вистави «Кто колечко найдёт» шукали загублену каблучку юної героїні. А згодом біленька, пухкенька лялькова вівця запросила дітей до майстер-класу «Hand made для маленьких дітей». На завершення діти закружляли у веселому танці.

Kolaj mo 644x483

 
Моє серденько

Заняття у клубі «Моє серденько»

У Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей, відбулась зустріч з найменшими читачами, учасниками родинного клубу сімейного читання «Моє серденько». Приємно бачити, що у клубі кожного разу з’являються нові обличчя.

Перед ляльковою виставою свої вірші для дітей декламувала чудова поетеса Чорна Людмила Михайлівна. Батьки і маленькі читачі з захватом слухали у її виконанні колискову, яку вона написала для свого маленького синочка.

Театралізована вистава «Ріпка» теж не залишила читачів байдужими, вони щиро співчували героям казки і були раді, коли герої зуміли витягти ріпку.

Цікавим виявився огляд нових надходжень, який провела завідуюча відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів – Світлична А.В.

Що ще може підняти настрій маленьким відвідувачам?! Наприклад, майстер-клас «Осіннє дерево», який провела бібліотекар Чорна І.І., а в цей час з дорослими працювала психолог бібліотеки Панченко В.М. на тему дитячих таємниць.

На завершення зустрічі, діти побавились рухливими розминками, які дуже полюбилися дітям.

Ми з нетерпінням будемо чекати на нові зустрічі, з нашими найменшими читачами!

Mo 639x479

 
Моє серденько

Зустріч клубу «Моє серденько»

Невгамовна малеча знову зібралась на творчо – розвиваючих заняттях клубу «Моє серденько». Кожна наша зустріч завжди дивовижна і особлива. Сюрпризом для відвідувачів клубу стала презентація м’якої книжки – іграшки, яку зробили співробітники відділу бібліографічного та інформаційного обслуговування. Діти та батьки були у цілковитому захваті від перегляду незвичайної тактильної книжки – велетня.

Багато практичних рекомендацій дорослі почули від провідного бібліотекаря Т. В. Монської, яка вже вкотре проводить батьківський лекторій «Читач у пелюшках». Темою розмови стало «Читання для дітей у 4-5 місяців».

Вдало пройшов майстер-клас по виготовленню іграшки «Зайчик – пострибайчик». Зробити такого симпатичного 3-D зайчика дітям допомогла бібліотекар Д. В. Грек. Ці чарівні іграшки скоро потраплять у родини наших маленьких читачів, бо дітям дуже кортить показати їх ще й бабусям, дідусям, татусям.

Настає чарівна мить! Її діти очікують понад усе! Цього разу із казкової скриньки наймолодший читач дістає книжку В. Сутеєва «Под грибом». Під дружні оплески та радісний сміх маленьких читачів співробітники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів показали однойменну лялькову виставу.

Поки діти дивились казку, слухали потішки та забавки, завзято танцювали, їх батьки плідно спілкувалися з психологом бібліотеки В. М. Панченко за темою «Психологічні аспекти читання».

Якщо Вашому малюку не більше 3-х років, він активно досліджує навколишній світ, завітайте разом із ним на наше наступне заняття. Воно відбудеться 12.10.2016 о 10:30.

Приходьте! Разом веселіше!

Mo 648x486

 
Моє серденько

Після літніх канікул ми знову зустрілися з нашими маленькими відвідувачами у клубі «Моє серденько».

У вересні до відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів завітали як постійні, так і нові читачі.

Пізнавальною була «бібліохвилинка» від провідного бібліотекаря Монської Т.В., на якій вона розповіла батькам про важливість раннього залучення дитини до книги.

Оригінальною була лялькова вистава «Вовк та семеро козенят на новий лад», за мотивами народної казки «Вовк і семеро козенят». Вона дуже сподобалась маленьким глядачам і надихнула їх до читання інших казочок про тварин.

Діти з захопленням, за допомогою клею та вати, створювали козеняток на майстер-класі, який провела бібліотекар Чорна І.І., а для батьків психолог Панченко В.М. підготувала бесіду на тему: «Роль свята у житті дитини».

На завершення нашої осінньої зустрічі діти з великим задоволенням прийняли участь у рухливих розминках «Бугі-Вугі», «Наші ручки…» та ін.

З нетерпінням чекатимемо нової зустрічі, яка відбудеться 28 вересня.

Моє серденько 14.09.2016

 
Моє серденько

Клуб родинного читання «Моє серденько» зустрічав своїх друзів. Маленькі читачі із великим задоволенням дивилися лялькову виставу казки «Теремок», сміялися, раділи, плескали в долоні. Ця казка навчила дітей на прикладі героїв-тварин дружнім відносинам, підтримувати один одного в скрутну хвилину.

Провідний бібліотекар Монська Т.В. ознайомила присутніх з книгами серії «Малюкам про хороше», які навчають дітей добра, справедливості та працелюбності.

Психолог бібліотеки висвітлила батькам тему «Дитячі фантазії: правда та вигадки», в цей час діти робили своїми руками пухнастих зайченят із вати, грали в іграшки, переглядали книжки.

Коллаж моє серденько 13.04.2016

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 5
Joomla inotur Finland