facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
Події


У нас в гостях – Ольга Тимофієва

В рамках регіонального проекту «Книга єднає Україну» в нашій книгозбірні відбулась літературна зустріч із закарпатською письменницею , педагогом, психологом Ольгою Тимофієвою.

SAM 2892 642x482

Презентувала гостю її коллега по перу та давній друг нашої бібліотеки Еліна Заржицька. Багато років пані Ольга працює з дошкільниками. В її методичному арсеналі власні педагогічні розробки, практичні напрацювання з організації занять з цією категорією дітей.

Один з творчих напрямків її роботи- лялькові театри, зокрема сімейні. В авторських збірках вона упорядкувала рекомендації по організації лялькових театрів, сценарії, викрійки ляльок. В літературному доробку Ольги Олександрівни – зворушливі ліричні поезії та чудові вірші для дітей. Під час зустрічі присутні почули деякі з цих творів у виконанні автора.

SAM 2910 642x482

Поетеса родом з Дніпропетровщини та вже багато років мешкає в Ужгороді, але завжди з теплом згадує рідне Придніпров'я. Для наших маленьких читачів та організаторів дитячого читання О.Тимофієва подарувала цікаві книги та теплі побажання.

 
Літні «перлинки»

Минулого тижня до бібліотечної книгозбірні завітала наш друг – письменниця Еліна Заржицька. Та не з порожніми руками, а із сюрпризом та подарунком – новою книгою.

Нещодавно вийшов друком збірник казок «Як козак у морського царя служив». У книзі – 5 оповідок про козаків та рибалок, які мешкали на берегах нашого рідного Дніпра.

Видало її видавництво «Талант» двома мовами – українською та російською. Малюнки, які так яскраво розкривають текст книги, виконала київська художниця Олена Железняк.

         Читаючи книгу, ще можна і перевірити себе на прочитане, бо в книзі є вікторина. Правильні відповіді дають читачу можливість отримати в подарунок знижку 10% на наступне замовлення у видавництві.

         Цікавих пригод та романтики в книзі предосить. Тож захоплюючого читання вам, друзі!

P1060416 648x486

P1060414 648x486

 
Британська міжнародна школа

Знайомство з бібліотекою – свято!

Перше знайомство дитини з бібліотекою – це не просто щось буденне, це – велике свято. Адже від того, якою малюк вперше побачить книгозбірню залежить його майбутня читацька кар’єра.

До бібліотеки завітали учні Британської міжнародної школи. До цього дня ще жоден з них не бував в бібліотеці, тому все для них було нове, цікаве та захоплююче. Вони дивувалися всьому довкола: і кількості книг на поличках, і предметним книжковим виставкам, і яскравим іграшкам в інтерактивному куточку, і ляльковій виставі. Найбільшим сюрпризом для малечі була поява талісмана бібліотеки Їжачка-Книговичка. Діти завзято відповідали на його відео-запитання, розгадували загадки, ребуси, показали високий рівень знань казок, за що і були прийняті в почесні читачі обласної бібліотеки для дітей.

Вінцем знайомства дітей з бібліотекою стало відвідування читального залу, де вони наввипередки ділилися враженнями про зустріч, переглядали журнали, книги і обіцяли прийти знову!

kollaj britanskaya shkola 662x497

 
Юні таланти Придніпров’я

В Міжнародний день захисту дітей, в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбулось обласне свято-презентація збірки «Краю мій, барвисте Придніпров’я». В збірку увійшли твори та малюнки дітей-читачів бібліотек області, які перемогли в обласному конкурсі з аналогічною назвою. На розгляд журі надійшло близько 150 робіт, серед яких було обрано 36 кращих літературних творів та малюнків. Діти-переможці з’їхались в обласну книгозбірню, де їх святково привітали та урочисто вручили авторські примірники збірки – паперові та електронні варіанти.

Обложка1

         Під час заходу присутні із захопленням прослухали літературно-музичну композицію «Поетичне перевесло», яка вмістила зворушливі дитячі вірші, присвячені рідному краю, мамі, чарівній природі.

         Подвійним святом цей день став для двох учасників, у яких цей день співпав з днем народження. Явону Артему із Юр’ївського району виповнилось 10 років, а Шатровській Єлизаветі з Дніпропетровська – 15. Вони отримали найкращий подарунок – книгу від талісмана бібліотеки Їжачка-Книговичка.

SAM 2520 654x491

         Електронний варіант збірки «Краю мій, барвисте Придніпров’я» найближчим часом буде розміщено на сайті бібліотеки у розділі «Наші видання».

         Обласна бібліотека для дітей вітає всіх з початком літа та канікул!

 
День Європи

Напередодні Дня Європи в Україні фахівці відділу обслуговування 5-9 класів підготовили та провели для учнів 7-х класів СШ №91, студентів перших курсів ДТЗЕ і Університету митної справи та фінансів медіа-фестиваль традиційних культур «Етно-Європа». На заходах всі присутні здійснили віртуальну подорож країнами Європи та отримали нові знання про традиції та звичаї європейських народів.

SAM 23093333 633x475

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 11
Joomla inotur Finland