Вже багато років існує традиція у жовтні проводити «Місячник шкільних бібліотек» і «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей» залюбки бере участь в усіх заходах з популяризації книги.

В цьому році ми розпочали місячник у НРЦ «Горлиця» з театралізованої вистави «Казковий книгограй».

Потім ми вирушили до школи №6, де на майстер-класі нам показали, як же з’являються ляльки для театралізованих вистав, які діти створюють для своїх однолітків.

У школі № 46 маленькі читачі дізналися про правила користування бібліотекою, продемонстрували свої знання українських народних казок, відчули себе акторами, зігравши декілька казок для однолітків.

Діти були здивовані можливістю показати велику казку на одній руці – завдяки використанню пальчикових ляльок вони побачили такі казки: «Котигорошок», «Червона шапочка», «Івасик - Телесик».

Попереду в нас ще багато цікавих зустрічей!