До найбільшої дитячої книгозбірні області завітали діти з Олександрівської загальноосвітньої школи. Їжачок - Книговичок – талісман бібліотеки, зустрів дітей і провів змістовну екскурсію своїми володіннями. Діти дізнались багато цікавого і нового про бібліотеку.

«Інопланетні гості» проявили неабиякий інтерес до державних і народних символів України. Маленька лялька-Україночка запросила усіх до своєї хатиночки, де зберігався скарб – чарівна скринька народних символів.

Гра «Я віночок несу», танок «Гопак», естафета «Міжгалактичний мікрофон» - розважили дітей  і допомогли поринути у світ національної символіки.

Наприкінці заходу маленькі і дорослі читачі разом виконали гімн України, попрощалися з закоханими в українську землю інопланетянами і пообіцяли знов завітати на гостини у бібліотеку.