facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини Культура і мистецтво Дніпропетровської області У Дніпропетровському художньому музеї з 27 вересня по 07 жовтня 2012 року відбудеться виставка творів живопису
У Дніпропетровському художньому музеї з 27 вересня по 07 жовтня 2012 року відбудеться виставка творів живопису


ПРЕС-РЕЛІЗ                                                м. Дніпропетровськ, 25 вересня 2012 року

У Дніпропетровському художньому музеї з 27 вересня по 07 жовтня 2012 року відбудеться виставка творів живопису

За підтримки губернатора Олександра  Вілкула у Дніпропетровському художньому музеї протягом 10-ти днів (з 27 вересня по 07 жовтня 2012 року) проходитиме виставка творів живопису «Дніпровський край очима художників». Усього буде представлено близько 60 картин пейзажного жанру. Виставка присвячена 80-річчю Дніпропетровської області. Урочисте відкриття заходу відбудеться 27 вересня о 16:00.

«Розвиток культури та мистецтва – це складові підвищення свідомості кожного з громадян нашого міста. Підтримуючі даний культурний захід, обласна влада надає можливість молодим творцям-аматорам перейняти досвід у відомих митців та надихнути оточуючих на створення власних шедеврів. Тематика даної виставки допоможе пізнати не тільки красу сучасності, але й поринути у історичне минуле міста. Губернатор Олександр Вілкул підтримує ініціативи та проекти, які спрямовані на підвищення культурного рівня громадян», - сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.
На виставці будуть представлені картини уже відомих художників Дніпропетровщини, зокрема, Вячеслава Данилова, Сергія Ісаєва, Василя Коркішко, Валерія Сосни, Віталія Валсамакі, Миколая Галичіна. Усі 62 картини написані маслом та зображують пейзажі та видатні місця Дніпропетровщини. Деякі з них створені спеціально для виставки, а саме «Проспект Карла Маркса», «Будинок органної та камерної музики», «Троїцький собор» Василя Коркішко. Унікальною є і картина Вячеслава Данилова «Благословення Святої Катерини», присвячена історії міста, що у воєнні часи мало назву Екатеринослав. 
Запрошуються усі бажаючі відвідати виставку, яка проходитиме у Дніпропетровському художньому музеї за адресою вул. Шевченка, 21. Музей працює з 10:00 до 17:30, вихідний день – п`ятниця.

 
Joomla inotur Finland