facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини Культура і мистецтво Дніпропетровської області Понад 300 бібліотекарів Дніпропетровщини взяли участь в урочистій зустрічі з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек
Понад 300 бібліотекарів Дніпропетровщини взяли участь в урочистій зустрічі з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек


ПРЕС-РЕЛІЗ                                                       м. Дніпропетровськ, 28 вересня 2012 року


Понад 300 бібліотекарів Дніпропетровщини взяли участь в урочистій зустрічі з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек
Дніпропетровщина відзначає Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди свята за дорученням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула його заступник Марія Пустова провела урочисту зустріч, у якій взяли участь понад 300 бібліотекарів регіону. Вона привітала всіх зі святом та вручила 25 кращим працівникам обласні нагороди.


«Бібліотека завжди була і є джерелом знань, що залучає до цінностей національної та світової культури, науки та освіти. В області за підтримки губернатора Олександра Вілкула реалізується низка проектів з підтримки бібліотек, їх комп’ютеризації та впровадження інформаційних технологій. Шановні бібліотекарі! Ви успішно втілюєте в життя ці проекти. Бажаю вам творчою наснаги та успіхів у вашій просвітницькій діяльності», – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова. 
На зустрічі були обговорені актуальні питання щодо вдосконалення систем функціонування бібліотек, зокрема: компיютеризації бібліотечних приміщень, підключенні до мережі Інтернет, розширенні ресурсів книгозбірень та проведення необхідних ремонтних робіт.
 Проведення таких тематичних нарад дають можливість професійного спілкування і визначення шляхів розвитку бібліотек, які задовольнятимуть запити сучасної людини
Із промовою виступила голова Дніпропетровської бібліотечної асоціації Надія Миколаївна Тітова: «Публічна бібліотека – це хранитель історичної пам’яті людства. Я хочу привітати колег зі святом та виразити велику вдячність Дніпропетровській облдержадміністрації за вагомий вклад у розвиток духовного та інтелектуального рівня суспільства, а саме: збереженні бібліотек, підвищення ролі і значення інформаційної бази та достойний рівень комп’ютеризації усіх бібліотечних закладів області».
 Завдяки організації електронно-інформаційного обслуговування бібліотек на високому рівні задовольняються потреби користувачів. Вихід у мережу Інтернет значно збагачує існуючі ресурси книгозбірень, якими активно користуються викладачі, економісти, медичні працівники та спеціалісти різних галузей Бібліотеки області оснащуються сучасною компיютерною технікою Облдержадміністрація надала необхідні кошти для проведення 45 тренінгів для підвищення кваліфікації 405 бібліотекарів центральних, міських та районних бібліотек.
Слова подяки висловив і голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури Анатолій Володимирович Яловий – «Якщо ви не можете знайти відповідь на питання – вирушайте до бібліотеки, адже вони займають вагоме місце в освітньому та науковому житті суспільства. Бібліотеки несуть в собі виховання нації та народження талановитої молоді. Сьогодні я вітаю патріотів своєї професії зі святом та бажаю щастя, міцного здоровיя, творчої наснаги. Хочу подякувати голові облдержадміністрації Олександру Вілкулу за підтримку стрімкого розвитку, популяризації та створення найкращих умов для відвідувачів усіх бібліотек регіону».
Наприкінці зустрічі заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова відзначила обласними нагородами 25 найкращих працівників бібліотек.

 
Joomla inotur Finland