День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Різні святкові заходи проходять і в бібліотеках, щоб показати українцям, що вступ до Європейського Союзу – це дуже потрібний крок для нашої країни. Пункти європейської інформації, що створені за проектом ВГО Українська бібліотечна асоціація та функціонують в українських бібліотеках, вже четвертий рік поспіль готують спеціальні заходи та урочистості до Дня Європи. Проте цього року через пандемію та карантинні обмеження бібліотеки не мають змоги організовувати публічні зустрічі для відзначення Дня Європи в Україні для своєї громади. Проводимо спеціальні тематичні дистанційні заходи. онлайн-тренінги з прав людини, толерантності; віртуальні подорожі столицями та іншими відомими місцями європейських країн; віртуальні виставки кращих перекладів творів культових європейських авторів; ЄвроКВЕСТ онлайн; онлайнові ігри-вікторини на європейську тематику; конкурси фотоколажів та малюнків «Ми подорожуємо Європою», «Україна – держава європейська»; конкурси читців європейської поезії; конкурси есе європейської тематики; онлайн-презентації програм та проєктів, які реалізуються ЄС в Україні; онлайнові дискусії, дебати, «круглі столи» тощо.