Головна Новини «У колі друзів і книг»
«У колі друзів і книг»

Ось і закінчилось літо. Зовсім скоро нашим читачам йти до школи. В один з останніх днів літніх канікул відділи обслуговування запросили своїх найактивніших читачів на свято «У колі друзів і книг», на якому було підведено підсумки програми літнього читання і розваг «Дуже хоче тепло літо, щоб книжки читали діти». Протягом всіх літніх місяців для читачів бібліотеки проводились літературні ігри і вікторини, інформаційні перерви, мистецькі хвилинки.

SAM 5864 642x482

Діти мали змогу робити витвори своїми руками у «Творчому куточку», дивитись веселі лялькові вистави, відвідувати кіноклуб «Книга + кіно», інтернет-центр. У відділах обслуговування експонувались: книжкова виставка-лабіринт «Веселимось, граємо, літечко вітаємо!», книжкова виставка-кросворд «Кращі друзі літом – книги і я!», книжкова виставка-вікторина «В країні музичних інструментів».

SAM 5909 642x482

На підсумковому святі було визначено найактивніших читачів бібліотечного літа. Найбільше книг прочитали:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів:

ü Судзіловська Дарія, 4 кл. ЗОШ № 67;

ü Нода Глєб, 3 кл. ЗОШ № 46.

у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів:

ü Білик Ліза, 7 кл. ЗОШ № 67;

ü Кузнєцова Світлана, 7 кл. ЗОШ № 19;

ü Попова Поліна, 5 кл. ЗОШ № 115;

ü Твердохлєбов Антон, 11 кл. ліцей № 100.

у відділі мистецтв:

ü Рєзнік Микита, 2 кл. ЗОШ № 67;

ü Каліущенко Володя, 2 кл. ЗОШ № 67.

SAM 5904 642x482

Ці діти прочитали за літо від 20 до 76 книг. Читачі-рекордсмени отримали найкращий подарунок – книги, які їм вручила директор бібліотеки О.І.Шарабура. Всі учасники свята взяли участь у безпрограшній бібліотечній лотереї і отримали приємні подарунки, які стануть в нагоді в школі.

Під час заходу діти відповідали на питання літературних вікторин, подивились лялькову виставу, брали участь у веселих змаганнях та розвагах, як і буває на справжньому святі у колі друзів в привітних стінах улюбленої бібліотеки.