Цікавий, чарівний світ казки. Казка захоплює і веде у незвичайний і дивовижний світ, де всі розмовляють зрозумілою людською мовою: дерева і квіти, звірята і птахи, навіть камінь оживає і дерево дає пораду, аби тільки добре придивитися та прислухатись до рідної землі. Казка веде у далекі і дуже цікаві світи, де завжди перемагає добро, а зло зникає. Бо ж так і треба, тому що людина приходить на білий світ для добра і любові, для щастя і радості. Казка захоплює і розвиває фантазію та народжує мрію. А мрія — це велике щастя, вона дає крила для польоту у житті людини…

Григорій Бідняк "У парку Лазаря Глоби"

Голосні читання з Їжачком-Книговичком
Збірка "Рідне місто моє"
"Дитячий парк"

Валентина Фалькова - Моє місто
День міста Дніпра в Центральній міській бібліотеці.
Прем’єра інструментальної п’єси «Моє місто». Валентина Фалькова – музика, фортепіано.

Музика, виконання - Валентина Фалькова. "Милий мій Дніпро" на вірші Світлани Поливоди

П’єсу «Моє місто» Валентини Фалькової для ансамблю гітаристів виконує оригінальне тріо – заст. директора ДДМШ №3 Єлизавета Щербак та її вихованці Марек Біліченко і Максим Борсук.

Пісня "Мій рідний край" Євгенія Гоши, Діани Лагодич, Анастасії Заяць, Єви Шевельової, вірші Євгенія Гоши у виконанні вокальної групи «Пульс часу». Музичний керівник, аранжувальник – Олена Попцова-Ломакіна (м. Черкаське Дніпропетровської обл.)

Еліна Заржицька "Про жадібного парубка"

Ніна Погорєлова "Я люблю зустрічать..."

Голосні читання з Їжачком-Книговичком
Збірка "Рідне місто моє" : "Місто красень"