facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини Культура і мистецтво Дніпропетровської області У Дніпропетровську відкрито пересувну виставку Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків, на якій представлено 80 кращих робіт юних художників з Дніпропетровщини та всієї України
У Дніпропетровську відкрито пересувну виставку Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків, на якій представлено 80 кращих робіт юних художників з Дніпропетровщини та всієї України

ПРЕС-РЕЛІЗ                                                         м. Дніпропетровськ, 18 жовтня 2012 року 

На Дніпропетровщині продовжується реалізація святкових заходів, присвячених 80-річчю створення області. Зокрема, у Дніпропетровську за підтримки губернатора Олександра Вілкула відкрито пересувну виставку Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків, на якій представлено 80 кращих робіт юних художників з Дніпропетровщини та всієї України. Вона знаходиться в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей (м.Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 9) та працюватиме до 31 жовтня 2012 року. В урочистому відкритті виставки взяли участь заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, заступник начальника Управління Національного банку України в Дніпропетровській області Олена Рогожа. Першими відвідувачами заходу стали понад 60 учнів 5-6 класів шкіл Дніпропетровська та читачі обласної бібліотеки для дітей.

«Дніпропетровщина – регіон зі славними традиціями, добрими, активними та талановитими людьми. Перемагаючи у змаганнях та конкурсах юні жителі нашого регіону вже змалку беруть активну участь у розбудові нашої рідної області та країни. Для того щоб максимально розкрити їх таланти, в області за ініціативи губернатора Олександра Вілкула реалізується комплекс програм і проектів, зокрема, «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», «Молодь Дніпропетровщини», тощо. Саме такі проекти, творчі конкурси та фестивалі для дітей стають сходинками на шляху до майбутніх досягнень. Яскравим прикладом цього і є виставка Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків», – сказала Марія Пустова.

Виставка організована за результатами Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Національний банк майбутнього». У конкурсі, який проходив у два тури, взяли участь понад 2 тисячі учасників зі всієї України.

«Інформація про Конкурс та його умови, завдяки організаційній підтримці Дніпропетровської облдержадміністрації та особисто Олександра Вілкула, дійшла до найвіддаленіших куточків області. Під час першого регіонального туру до Управління Національного банку України в Дніпропетровській області надійшло майже 300 робіт юних художників з міст та районів області. Сподіваємось, що відвідування виставки багатьох її гостей надихне на розкриття власного творчого потенціалу», – сказала Олена Рогожа.

Малюнки розглянуто конкурсною комісією, до складу якої увійшли заслужений художник України, член Союзу художників Ганна Єгорова та керівник кіноцентру «Веснянка» Марлен Матус.

За підсумками першого туру, у Дніпропетровському теруправлінні Національного банку України відбулося нагородження його переможців. Дипломи та подарунки від Національного банку України отримали: Ігнатьєва Дар'я, 10 років (Дніпропетровськ), Кучугурна Валерія 13 років (Дніпропетровськ), Тимко Денис, 12 років (Кривий Ріг).

Окремо відзначено і кожного учасника: маленькі митці отримали персональний лист-подяку за участь в Конкурсі; 10 авторів найбільш вдалих робіт нагороджено подарунковими наборами монет.

Роботи трьох переможців, після відзначення на регіональному рівні, направлено для участі у загальноукраїнському етапі Конкурсу.Малюнок учениці Дніпропетровської школи № 120 Дар’ї Ігнатьєвої отримав визнання на загальнодержавному рівні. Роботу юної художниці відзначено в номінації «За відданість народним традиціям» та нагороджено відзнакою Голови Національного банку України.

Своїми малюнками діти надихнули Національний банк України до випуску колекційного набору обігових та розмінних монет «Монети України», присвяченого зазначеному конкурсу. Серед робіт, що прикрашають упаковку набору? розміщені на жетоні, що входить до цього набору зображено малюнок і нашої землячки Ігнатьєвої Дар'ї – «Цінуємо українські традиції та зберігаємо національне багатство».

 
Joomla inotur Finland