Фахівці відділу довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей долучилися до роботи круглого столу на тему «Рекомендаційний електронний ресурс КЛЮЧ (Краща Література-Юним Читачам) – переформатування», який провела Національна бібліотека України для дітей 01 грудня, на платформі ZOOM. Онлайн круглий стіл розпочав ся вітальним словом генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, заслуженого працівника культури, Гордієнко Алли Іванівни, яка наголосила на важливості залучення сучасної дитини до читання та порадила присутнім авторам писати твори оптимістичного звучання. Дитяча письменниця Зірка Мензатюк наголосила на тому, що для натхнення митцеві потрібні три речі: успіх, успіх, успіх, а портал «Ключ» якраз і дає письменнику почути на свою адресу слова схвалення, дружелюбності, товариськості. Завдяки рубриці «Письменник про письменника» авторка та її колеги можуть розповісти, за що цінують побратима по письменницькому цеху, а рубрика «Таємниця шухляд» корисна для популяризації читання, бо автор у ній розповідає про таємниці своєї творчості, зв'язок її із реальністю. Григорій Фалькович, поет, прозаїк, громадський діяч, член Українського ПЕН, лауреат багатьох літературних премій, під час свого виступу наголосив на темі патріотизму у літературі. На його думку, патріотизм – прищеплення любові до своєї країни, до своєї природи, до своєї вулиці, свого двору, до своїх сусідів. «Ключ» в першу чергу спрямований на керівників дитячого читання: бібліотекарів, вчителів, вихователів і батьків. Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей бере участь у наповненні порталу «Ключ» й участь у віртуальному круглому столі надихнула її співробітників на створення нових цікавих матеріалів.