Місце зустрічі – бібліотека

Незвичний захід відбувся в обласній бібліотеці для дітей. На зустріч з читачами завітала письменниця зі Львова – Христина Лукащук, авторка книги «Казка про Майдан», яка адресована найменшим читачам. Бібліотекарі організували зустріч з читачами своєї книгозбірні та запросили до скайп-спілкування читачів Дніпродзержинської міської бібліотеки для дітей та Межівської районної бібліотеки для дітей. Одночасно спілкувалися читачі трьох бібліотек – обласної, міської, районної. В рамках заходу був проведений майстер-клас по створенню літературного твору – казки або оповідання. Читачі з віддалених від обласного центру бібліотек задавали питання, презентували свої твори та раділи, коли їх хвалила письменниця. Всі учасники отримали шорт-листівки з автографом письменниці. Читачі обласної – особисто, а читачі віддалених бібліотек по електронній пошті.

SAM 0093 648x486

Довідково:

В фонді Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей Ви можете взяти та прочитати твір Христини Лукащук:

Лукащук, Х. Казка про Майдан /Христина Лукащук: худож. Х.Лукащук.-Л.: Видавництво Старого Лева, 2014.-22с.:іл.

та розглянути малюнки художниці Христини Лукащук на сторінках книжки:

Цілик, І. Таке цікаве життя /Ірина Цілик: худож. Х.Лукащук.-Л.: Видавництво Старого Лева, 2015.-44с.:іл.