facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події Юні таланти Придніпров’я
Юні таланти Придніпров’я

В Міжнародний день захисту дітей, в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбулось обласне свято-презентація збірки «Краю мій, барвисте Придніпров’я». В збірку увійшли твори та малюнки дітей-читачів бібліотек області, які перемогли в обласному конкурсі з аналогічною назвою. На розгляд журі надійшло близько 150 робіт, серед яких було обрано 36 кращих літературних творів та малюнків. Діти-переможці з’їхались в обласну книгозбірню, де їх святково привітали та урочисто вручили авторські примірники збірки – паперові та електронні варіанти.

Обложка1

         Під час заходу присутні із захопленням прослухали літературно-музичну композицію «Поетичне перевесло», яка вмістила зворушливі дитячі вірші, присвячені рідному краю, мамі, чарівній природі.

         Подвійним святом цей день став для двох учасників, у яких цей день співпав з днем народження. Явону Артему із Юр’ївського району виповнилось 10 років, а Шатровській Єлизаветі з Дніпропетровська – 15. Вони отримали найкращий подарунок – книгу від талісмана бібліотеки Їжачка-Книговичка.

SAM 2520 654x491

         Електронний варіант збірки «Краю мій, барвисте Придніпров’я» найближчим часом буде розміщено на сайті бібліотеки у розділі «Наші видання».

         Обласна бібліотека для дітей вітає всіх з початком літа та канікул!

 
Joomla inotur Finland