Головна Події Британська міжнародна школа

Британська міжнародна школа

Знайомство з бібліотекою – свято!

Перше знайомство дитини з бібліотекою – це не просто щось буденне, це – велике свято. Адже від того, якою малюк вперше побачить книгозбірню залежить його майбутня читацька кар’єра.

До бібліотеки завітали учні Британської міжнародної школи. До цього дня ще жоден з них не бував в бібліотеці, тому все для них було нове, цікаве та захоплююче. Вони дивувалися всьому довкола: і кількості книг на поличках, і предметним книжковим виставкам, і яскравим іграшкам в інтерактивному куточку, і ляльковій виставі. Найбільшим сюрпризом для малечі була поява талісмана бібліотеки Їжачка-Книговичка. Діти завзято відповідали на його відео-запитання, розгадували загадки, ребуси, показали високий рівень знань казок, за що і були прийняті в почесні читачі обласної бібліотеки для дітей.

Вінцем знайомства дітей з бібліотекою стало відвідування читального залу, де вони наввипередки ділилися враженнями про зустріч, переглядали журнали, книги і обіцяли прийти знову!

kollaj britanskaya shkola 662x497