Головна Події У нас в гостях – Ольга Тимофієва

У нас в гостях – Ольга Тимофієва

В рамках регіонального проекту «Книга єднає Україну» в нашій книгозбірні відбулась літературна зустріч із закарпатською письменницею , педагогом, психологом Ольгою Тимофієвою.

SAM 2892 642x482

Презентувала гостю її коллега по перу та давній друг нашої бібліотеки Еліна Заржицька. Багато років пані Ольга працює з дошкільниками. В її методичному арсеналі власні педагогічні розробки, практичні напрацювання з організації занять з цією категорією дітей.

Один з творчих напрямків її роботи- лялькові театри, зокрема сімейні. В авторських збірках вона упорядкувала рекомендації по організації лялькових театрів, сценарії, викрійки ляльок. В літературному доробку Ольги Олександрівни – зворушливі ліричні поезії та чудові вірші для дітей. Під час зустрічі присутні почули деякі з цих творів у виконанні автора.

SAM 2910 642x482

Поетеса родом з Дніпропетровщини та вже багато років мешкає в Ужгороді, але завжди з теплом згадує рідне Придніпров'я. Для наших маленьких читачів та організаторів дитячого читання О.Тимофієва подарувала цікаві книги та теплі побажання.