Моє серденько

Після літніх канікул ми знову зустрілися з нашими маленькими відвідувачами у клубі «Моє серденько».

У вересні до відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів завітали як постійні, так і нові читачі.

Пізнавальною була «бібліохвилинка» від провідного бібліотекаря Монської Т.В., на якій вона розповіла батькам про важливість раннього залучення дитини до книги.

Оригінальною була лялькова вистава «Вовк та семеро козенят на новий лад», за мотивами народної казки «Вовк і семеро козенят». Вона дуже сподобалась маленьким глядачам і надихнула їх до читання інших казочок про тварин.

Діти з захопленням, за допомогою клею та вати, створювали козеняток на майстер-класі, який провела бібліотекар Чорна І.І., а для батьків психолог Панченко В.М. підготувала бесіду на тему: «Роль свята у житті дитини».

На завершення нашої осінньої зустрічі діти з великим задоволенням прийняли участь у рухливих розминках «Бугі-Вугі», «Наші ручки…» та ін.

З нетерпінням чекатимемо нової зустрічі, яка відбудеться 28 вересня.

Моє серденько 14.09.2016