Моє серденько

Зустріч клубу «Моє серденько»

Невгамовна малеча знову зібралась на творчо – розвиваючих заняттях клубу «Моє серденько». Кожна наша зустріч завжди дивовижна і особлива. Сюрпризом для відвідувачів клубу стала презентація м’якої книжки – іграшки, яку зробили співробітники відділу бібліографічного та інформаційного обслуговування. Діти та батьки були у цілковитому захваті від перегляду незвичайної тактильної книжки – велетня.

Багато практичних рекомендацій дорослі почули від провідного бібліотекаря Т. В. Монської, яка вже вкотре проводить батьківський лекторій «Читач у пелюшках». Темою розмови стало «Читання для дітей у 4-5 місяців».

Вдало пройшов майстер-клас по виготовленню іграшки «Зайчик – пострибайчик». Зробити такого симпатичного 3-D зайчика дітям допомогла бібліотекар Д. В. Грек. Ці чарівні іграшки скоро потраплять у родини наших маленьких читачів, бо дітям дуже кортить показати їх ще й бабусям, дідусям, татусям.

Настає чарівна мить! Її діти очікують понад усе! Цього разу із казкової скриньки наймолодший читач дістає книжку В. Сутеєва «Под грибом». Під дружні оплески та радісний сміх маленьких читачів співробітники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів показали однойменну лялькову виставу.

Поки діти дивились казку, слухали потішки та забавки, завзято танцювали, їх батьки плідно спілкувалися з психологом бібліотеки В. М. Панченко за темою «Психологічні аспекти читання».

Якщо Вашому малюку не більше 3-х років, він активно досліджує навколишній світ, завітайте разом із ним на наше наступне заняття. Воно відбудеться 12.10.2016 о 10:30.

Приходьте! Разом веселіше!

Mo 648x486