Моє серденько

Заняття у клубі «Моє серденько»

У Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей, відбулась зустріч з найменшими читачами, учасниками родинного клубу сімейного читання «Моє серденько». Приємно бачити, що у клубі кожного разу з’являються нові обличчя.

Перед ляльковою виставою свої вірші для дітей декламувала чудова поетеса Чорна Людмила Михайлівна. Батьки і маленькі читачі з захватом слухали у її виконанні колискову, яку вона написала для свого маленького синочка.

Театралізована вистава «Ріпка» теж не залишила читачів байдужими, вони щиро співчували героям казки і були раді, коли герої зуміли витягти ріпку.

Цікавим виявився огляд нових надходжень, який провела завідуюча відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів – Світлична А.В.

Що ще може підняти настрій маленьким відвідувачам?! Наприклад, майстер-клас «Осіннє дерево», який провела бібліотекар Чорна І.І., а в цей час з дорослими працювала психолог бібліотеки Панченко В.М. на тему дитячих таємниць.

На завершення зустрічі, діти побавились рухливими розминками, які дуже полюбилися дітям.

Ми з нетерпінням будемо чекати на нові зустрічі, з нашими найменшими читачами!

Mo 639x479