Фахівці бібліотеки відсвяткували Міжнародний день друзів у колі читачів нашої бібліотеки – відвідувачів пришкільного літнього табору НВО №79.

Бібліотекарі підготували для дітвори сюрпризи-ігри: намагалися заплутати дотепними та кумедними завданнями, але це знавців не злякало. Потім за допомогою скриньки цікавих запитань і відповідей діти мандрували по планеті Різнокольорове літо.

Бібліотекарі, як завжди, приїхали не самі, а привели з собою багато літературних героїв.

Діти не тільки мали змогу показати свою ерудованість і знання казок, а ще завдяки пальчиковому театру розіграли власну казку, яку створювали на ходу. Так в них Горинич полетів шукати собі друзів. Спочатку в нього це вийшло невдало, бо він викрав принцесу, але потім він урахував усі свої помилки і нагородою стала для нього дружнє коло друзів-звірів, які залюбки з ним потоваришували!

Ми прагнемо, щоб наші читачі провели літо весело, пізнавально та цікаво!