Обережні казки для дітей

Діти – найбільш незахищена частина населення. Соціальні проблеми сучасності особливо впливають на дітей і ставлять перед нами ряд проблем. Важливо не тільки оберігати дитину від небезпеки, але й готувати її до зустрічі з можливими небезпеками, прищеплювати навички безпечної поведінки у житті. Реалізація цих задач спирається на ігрову, пізнавальну, пошукову та інші види діяльності.

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей почав роботу над втіленням нового проекту з основ безпеки життєдіяльності «Обережні казки для дітей». Програма розроблена для читачів дошкільного віку. Малята з ДНЗ № 14 вже переглянули лялькові вистави «Ягод и грибов не счесть, но не все их можно есть» про правила безпечної поведінки у лісі та «Казка про Вуглинку та Жаринку», що знайомить дітей з протипожежною безпекою.

Бібліотекар Грек Д. В. познайомила дітлахів з «Чарівною валізкою безпеки». Використовуючи ляльок, фотоматеріали та кольорові ілюстрації були проведені голосні читання книжок Л. Толстого «Пожарные собаки» і В. Катаєва «Дудочка и кувшинчик». В ігровій формі діти дізнавалися про правила безпечної поведінки в лісі та вдома, а допомагали їм у цьому лялькові герої: розумний Лікар Пілюлькін, невгамовні Вовчик та Мишенятко та пожежник Дядечко Лелека.

Ще так багато нових знань, відкриттів та повчальник казок чекає на малюків у рамках програми «Обережні казки для дітей».

Kollaj Oberejn 642x482