« ПАТІ В БІБЛІОТЕЧНОМУ ФОРМАТІ »

День міста бібліотеки вийшли святкувати у парк ім. Л.Глоби. Для маленьких містян обласна бібліотека для дітей представила Oрenair «Паті в бібліотечному форматі». Різнокольоровою веселкою проходили заходи: бібліофреш новинок на бібліотечному бульварі «Книга збирає друзів», лялькова вистава «Весела подорож», інсталяція «Бібліо – smile». Драбинка читання «Разом з книгою зростаємо» допомагала підібрати кращі книги згідно віку дитини, а настільні ігри «Знайди знайомий візерунок» і «Подорож» - потренувати свою увагу.

SAM 0588 689x517

До Року Японії в Україні фахівці підготували бібліотечну виставку «Країна, де сходить сонце» ,а кожен бажаючий брав участь у майстер – класі з орігамі та кусудамі.

SAM 0529 689x918

SAM 0469 689x517

Розважитись допомагали : дискотека для найменших «Baby Dance» та музичні хвилинки «Співаємо разом». Привертав увагу літературний пікнічок «Жива книга», на якому улюблені дитячі літературні герої читали книги про себе.

SAM 0633 689x517

З Днем народження, любий Дніпро!