Сьогодні в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей  відбулося урочисте відкриття виставки художніх робіт «Брати наші менші» від підопічних Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» вихованців КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок – інтернат» ДОР.

На відкритті виставки були присутні юні художники - підлітки з особливими освітніми потребами, глядачі, журналісти місцевого телебачення .

Виставка чудова. Яскрава, життєстверджуюча. На картинах зображені брати наші менші: птиці, домашні і хижі тварини. Своєю творчістю художники хотіли привернути  увагу суспільства до питання гуманного ставлення людини до тварин.

Виставка художніх робіт буде відкрита до 30 серпня 2021 р. кожного дня, крім суботи та неділі з 9.00 до 17.00 за адресою: вул. С. Єфремова, 9.

Currently are one guest and no members online