facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна
«Книга єднає Україну»

В Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей продовжується реалізація проекту «Книга єднає Україну». Так, для читачів – учнів 4 класу ЗОШ № 35 відбулась скайп-зустріч з Віталією Савченко «Розкажу тобі я казку…».

Діти мали унікальну можливість поспілкуватися з письменницею з Івано-Франківська Віталією Савченко. Маленькі читачі старанно готувалися до скайп-зустрічі: читали казки пані Віталії та малювали ілюстрації до них.

Багато читацьких «смаколиків» було підготовлено для малечі: розповідь про те, як стати письменником, невеличка арт-майстерня, лялькова вистава «Жадібні ведмежата» за мотивами казки нашої гості, інтегроване читання нової казки від пані Віталії. Також письменниця відповіла на всі питання, що хвилювали учнів, та побажала дітям не боятися експериментувати, розкривати свій талант і багато читати. Завершили чудову зустріч групове фото з автором, подарункові шорт-листи і книги з автографом Віталії Савченко.

Foto 1 639x479

 

Зустріч з чудовим дитячим письменником Володимиром Рутківським в режимі on-line захопила юних шанувальників його творчості. Трилогія «Джури» сповнена героїзму, історичної правди, справжньої людянності, стала top - книгою для читачів 6-Б класу СШ № 91.

Безліч питань від читачів, адресованих письменникові, створили атмосферу довіри і взаєморозуміння, відчуття, що улюблений автор знаходиться поруч, в нашому залі.

З взаємними побажаннями щастя, успіху і нових зустрічей закінчилося on-line спілкування.

 foto 3 639x233

foto 4 639x426

 
Joomla inotur Finland