Головна Новини Не погасити пам’яті вогонь

Не погасити пам’яті вогонь

Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять назавжди залишається з нами. Як можна забути, що без стихії, без засухи, без війни в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав життя у мільонів людей?

Разом з читачами учнями СШ №121 та гімназії №3, студентами    дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки

SAM 2515 643x482

імені Є.О. Патона фахівці бібліотеки запалили свічу пам’яті по жертвам голодомору 1932 - 33 р.р. Діти почули розповідь про «чорні дошки», про те що у 2006 - 2007 роках були розсекречені матеріали Галузевого державного архіву Служби

Безпеки України, що до теми голодомору неодноразово зверталися письменники української діаспори. А на зустріч з читачами - учнями Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій до бібліотеки завітала дніпропетровська дитяча письменниця Еліна Заржицька і презентувала свою книгу «Три сходинки голодомору». Вона перший автор в українському художньому слові, який подивився на жахіття голодомору очами підлітків. Наприкінці зустрічі автор подарувала свою книгу ліцеїстам.

Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви,

І розгнуздана Пам'ять малює Історії слід...

Тільки ті Колоски – Життєдайного Виміру Витвір,

Як і завше, Очима Дитячими міряють Світ.                      Ігор Яворський