Барвистий Книголенд

2013 рік оголошено  Роком дитячої творчостіkonk2

Дорогі читачі!

Обласна бібліотека для дітей пропонує вам прийняти участь в      обласному  марафоні дитячого читання

konk4

До  участі у марафоні  запрошуються діти до 15 років.

Щоб стати учасником марафону, необхідно виконати одне із завдань на вибір:

1. 1.Створити власноруч книгу «Королева дозвілля – книга»
  2. 2.Написати вірш,твір, оповідання про книгу та читання
  3. 3.Створити рекламу улюбленої книги або читання «Читати – це круто!»
  4. 4.Розповісти про свої читацькі рекорди
  5. 5.Надати  електронною поштою    (email: biblio-child@ ukr.net)  фотороботи   «Миттєвості читання» кольорові,  у форматі не менше ніж 2048*1024 точок)
  6. 6.Інші  форми творчості, пов’язані з читанням та книгою.

konk3

Ми сподіваємося на вашу творчість, фантазію і нестандартний підхід при оформленні робіт. Бажаємо всім успіху!

Інформація для бібліотекаря

Рекомендуємо провести марафон дитячого читання на місцевому рівні, визначити 1 (одного) переможця. Цю роботу направити в обласну бібліотеку для дітей до 1 травня 2013 року. До кожної роботи додається інформація про учасника (Прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження, школа, клас, домашня адреса, телефон), а також короткі дані про сім’ю. Підведення підсумків конкурсу відбудеться на обласному заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, про що буде додатково повідомлено.

Роботи надсилати за адресою: 49027, м.Дніпропетровськ,                          вул. Ворошилова, 9.            Довідки за телефонами: (0562) 46-12-96, 46-12-15, 46-44-96 (відділ удосконалення методики бібліотечної роботи з дітьми).