Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах

14 грудня в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбулось нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах». Конкурс було організовано Громадським рухом «Рідна країна» та Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей.

В конкурсі взяли участь більше, ніж 120 дітей-читачів бібліотек Дніпропетровщини віком 7-12 років. Найбільш активними були Петриківський, Томаківський, Новомосковський, Юр'ївський райони, міста Жовті Води, Новомосковськ, Дніпро.

SAM 2744 648x486

12 робіт вийшли до фіналу конкурсу, а переможцями обрано: 1 місце - Базун Альона (смт. Томаківка), 2 місце - Магда Олена (м. Дніпро) та 3 місце - Нода Глєб (м. Дніпро). Всі учасники конкурсу отримали подарунки, які будуть сприяти їх безпечному руху по дорозі в темний час доби.

Переможців конкурсу нагородив лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

DSC 9135 648x431