ОЙ, ХТО, ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ

З особливою любов’ю та нетерпінням чекали діти перше новорічне диво - День святого Миколая Чудотворця.

В бібліотеку на це свято, 19 грудня, були запрошені діти

від двох до дванадцяти років

з батьками, які знаходяться під опікою Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соборного району.

Бібліотекарі подарували дітям тепло своїх сердець, атмосферу розваг, пісень та святкову лялькову виставу.

SAM 2748 636x477

Родзинку святу додали поздоровлення від наших гостей, фахівців Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. П. Мирного, які були присутні в залі. Наприкінці свята завітав святий Миколай, який разом з працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не залишив маленьких гостей без солодких подарунків.

SAM 2786 636x424

Бажаємо усім читачам та їх родинам веселих свят,

щастя, миру і злагоди!

SAM 2770 636x477

У День Святого Миколая на урочистому заході в НБУ для дітей наша бібліотека отримала нагороду. Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей стала переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу бібліотек для дітей у номінації "Краєзнавча діяльність бібліотек".Проект мав назву "Краєзнавча бібліографія як джерело патріотичних ідей виховання в умовах дитячої бібліотеки".