ЧУДЕСА, ЯК СНІГ, УСЮДИ…

Новий рік, Різдво, зимові канікули - це пора безтурботного і веселого відпочинку для дітей. В цей час в бібліотеці завжди цікаво і кожен читач знайде заняття до душі. З великою фантазією і вигадкою до організації заходів під час зимового відпочинку дітей підійшли фахівці бібліотеки.

Бібліотекарі відділу читачів - учнів 5-9 класів подбали про те, щоб юні відвідувачі не нудьгували на зимових канікулах: майстер – класи, вікторини, зустрічі – все було спрямовано на творчу самореалізацію дітей та забезпечення їх відпочинку. Гра – вікторина «За кришталевими лаштунками зими» захопила читачів СЗШ №10, які змагалися в знаннях, зимових колядках, танцях.

FOTO 1 648x486

За допомогою «Калейдоскопу новорічних свят» діти познайомилися зі святковими мелодіями, традиціями, культурою, що супроводжують Новий рік та Різдво в Європейських країнах.

FOTO 2 648x486

Відділ мистецтв за Новим роком відсвяткував Різдво Христове - "Різдво! Різдво! Народження Ісуса" . З цим святом пов'язані унікальні українські традиції: коляда, вертеп - які супроводжуються подарунками та гарним настроєм! А по переду ще Водохреща!..

foto3 648x458

Теплі і добрі зустрічі в дитячій бібліотеці залишать в серці кожної дитини частинку радості і щастя. Діти отримали позитивні емоції та зарядилися на весь рік гарним настроєм!