Бажаєте в ці осінні дні створити атмосферу затишку і тепла власноруч?
Тоді запрошуємо ознайомитись з черговим майстер-класом, який відбувся для дітей - учнів СШ № 67.
Діти-читачі різного віку вчилися робити симпатичні парасольки, згортати квадрати у конуси, а потім приклеювати їх на основу кольорового картону, з`єднавши їх гострі кінці в одній точці.За бажанням діти прикрашали парасольку різнокольоровими листочками.
Майстер-клас пройшов в дружній атмосфері і кожний отримав задоволеннявід творчої справи.