«Від Різдва до Водохреща»

Напередодні святого Водохреща, останнього свята різдвяно - новорічного циклу у відділі мистецтв обласної бібліотеки для дітей відбулось музичне свято «Від Різдва до Водохреща».

Фахівці бібліотеки: Федусь Т.М. та Салатенко Ж.Л. розповіли гостям про всі різдвяні свята, та їх традиції. На заході присутніми були  читачі – учні 2-В кл. СШ №67 та дорослі: мами, тата, дідусі та бабусі.

SAM 3219 654x491

З великою концертно – різдвяною   програмою завітали до книгозбірні учні Дніпропетровської дитячої музичної школи № 1: хор «Благо», вокальний ансамбль «Воскресіння», дует бандуристів, ансамбль домристів «Музики», вокальний ансамбль «Співаночки» та інші виконавці і їх педагоги: Воєводіна В. В., Третяк М.О., Гіль Т.В., Панахіда Н.І., Євстратенко Б.В., Бровко О.М., Бровко А.С., Лєгостаєва Х.О., Аксьоненко Н.Ю.,Власенко М.І.,Мачутська І.В.,Павлова М.П.

SAM 3232 654x491

В залі панувала святкова атмосфера українського свята зі співами, музичними хвилинками  та  радістю на  обличчях присутніх.

SAM 3193 654x491

Як і годиться в Україні колядникам, щедрувальникам, посипальникам на завершення свята – в’язочки бубликів та цукерки на щастя, на здоров’я на Новий рік, щоб було краще ніж торік.