Головна Новини Білий лелека
Білий лелека

Клуб гармонійного розвитку «Білий лелека»

Галасливі та енергійні постійні відвідувачі клубу гармонійного розвитку «Білий лелека» гомінким струмочком влилися в великий та потужний потік заходів, що проходять в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей.

Зустріч розпочалась прем’єрою лялькової вистави «Оля, Соня та Сонечко», плавно перетекла в майстерню «Hand-made для дітей», де маленькі творці прекрасного працювали над виготовленням 3 D – іграшки «Сонечко, сонечко, заглянь у віконечко». Одночасно діти прослухали однойменну веснянку, підспівували, закликаючи до нас на гостину заблукавшу весну.

Час сплинув швидко, але розходитись не хотілось. Батьки слухали цікаву консультацію «Що робити, якщо ваша дитина краде», яку провела провідний психолог бібліотеки Панченко В.М.

А маленькі глядачі принишкли, переймаючись за долю маленької Оленки з книги Л.Тузеєвої «Жила-була Оленка». Слухали повість уважно та зацікавлено, бо читали її не тільки керівник клубу, провідний бібліотекар Монська Т.В., але й рідненькі матусі, передаючи книжки із рук в руки. А мамин голос – він найкращий, і лине, як музика!

1259973

Дітки вивчили нові танці «Йшов козел…», «Пиріжок», «Ми - маленькі зірочки» та інші. Розвеселились, розшарілися, збудженні задоволенням знаходитись в чудових залах рідної бібліотеки, та пообіцяли, що прийдуть до книгозбірні знову 29 квітня 2018 року об 11:00.

Ми дуже на вас чекаємо!