facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини Моє серденько
Моє серденько

У нескінченній низці одноманітних буднів, свята – ніби золоті намистинки. Вже промайнули Різдво, Водохреще, Великдень… Саме Великдень відкриває чудові можливості для розвитку дитини.

Маленькі читачі родинного клубу сімейного читання «Моє серденько» дуже люблять, як і всі діти, грати. Бо гра для них – це справжня потреба, основний різновид діяльності, діти живуть, щоб гратися і грають, щоб повноцінно жити.

1286308

Саме з гри почалась наша зустріч. Дітей ніби заворожила натхненна гра акторів в святковій виставі «Пригоди Великодньої крашанки». Добре підготовлена лялькова вистава викликає емоції глядачів, сприяє їх загальному розвитку та естетичному вихованню, а це означає впевнений крок у вихованні майбутнього «творчого читача».

Гра продовжилась, коли діти переглядали експрес-виставку «Великодні новинки для кожної дитинки».

В творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» читачі спробували себе в ролі художників, створюючи свої власні «шедеври» при виготовленні великодніх листівок.

Батьки познайомились з чудернацькими книжками-вімельбухами. Навчились використовувати диво-книжки для розвитку мови та фантазії дитини, прослухали цікаву лекцію провідного психолога бібліотеки Панченко В.М. «Казки оберігають від біди».

Танці та музика допомогли дітям відчути себе трішки акторами, співаками та слухачами.

Щиро вітаємо читачів зі святом Воскресіння, пробудження, свободи, весни!

Наступна зустріч 16.05.2018 о 10:30

 
Joomla inotur Finland