Білий лелека

Завершальна зустріч учасників клубу гармонійного розвитку «Білий лелека» здивувала маленьких відвідувачів бібліотеки новим форматом.

Недільним весняним ранком, до бібліотеки завітали гості з далекої-далекої галактики. Цього разу діти не просто дивились лялькову виставу, а поспілкувались з інопланетними гостями – Арі та Ялю, дізнались про традиції та звичаї їхньої планети, а також розповіли про свої. Наші читачі радісно зустріли гостей та запросили в гості ще.

Kolaj 648x486

А в творчій майстерні одна з інопланетянок навчила діточок виготовляти іграшки з паперу.

Як і всі школярі, наш клуб має літні канікули, тому наступна зустріч відбудеться вже у вересні. Але двері нашої книгозбірні відчинені для вас завжди. Будемо дуже раді бачити вас щасливими та засмаглими влітку.

До зустрічі!