Головна Новини «Мрії мого дитинства»
«Мрії мого дитинства»

Дружба – це найбільший скарб у житті. Великий український філософ Г. Сковорода стверджував, що дружба – це велика сила, що дарує підтримку і тому здобути справжнього друга – це все одно , що віднайти скарб.

Саме тема дружби, доброти та інших людських чеснот червонною стрічкою пронизала атмосферу арт-фестивалю дитячих талантів «Мрії мого дитинства» , що проходив у Дніпровському Будинку мистецтв.

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей вже не один рік є партнером у проведенні таких чудових заходів.

Спеціалісти книгозбірні надали можливість гостям фестивалю ознайомитись з деякими книжковими перлинами із неосяжної бібліотечної скарбниці. Виставка «Книги-ювіляри 2018» була присвячена творчості Ж. Верна та М.М. Носова. Разом з цими книжками у ваш дім прийдуть не лише вірні друзі, захоплюючі пригоди, таємниці минулого і мрії про майбутнє, цілий Всесвіт знань про рідну Землю та космічні простори.

Веселий квест для багатьох команд розпочався на станції «Літературна вікторина», на якій учасники старанно відповідали на питання, отримували від бібліотекарів переважно добрі оцінки.

Співробітники бібліотеки (Монська Т.В, Крючкова Ю.С, Чорна І.І) з задоволенням приймали участь у відкритті арт-фестивалю, оцінювали різні творчі завдання та конкурси,(Малювання на асфальті «Незнайка та його друзі» ); вручали дипломи переможцям фестивалю.

Це було дійсно сучасне, веселе, цікаве корисне т феєричне свято для дітей!

Висловлюємо колективу Дніпровського Будинку мистецтв, особисто директору Слободі Валентині Володимирівні та Орловій Валентині Олександрівні щиру подяку за співпрацю та сподіваємося на подальшу спільну роботу.

30.05.2018 633x475